Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Terej bílý, Ptáci do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Terej bílý zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Terej bílý. Klipart Terej bílý je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Terej bílý zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Terej bílý ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Terej bílý ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 50 191 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: hotta

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Terej bílý se nachází v kategorii Obrázky, kliparty ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Femme fatale ke stažení Podívejte se i na klipart Ohňostroj ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Holubice zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Terej bílý, free, grafika, ilustrace, download, kliparty, vektor, ke stáhnutí, svg, cliparts, obrázek, vektorový obrázek, Ptáci, ilustrační obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: kalendář, dokument, Instagram, avatar, referáty, profilovka, škola, dokumenty, Pinterest, inkscape, word, corelDraw, plakáty, webové stránky, Adobe Illustrator , blog

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Guiro ke stažení, ilustrace Kořeny ke stáhnutí nebo vektor Vánoční jmenovka zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.