Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Abstraktní stromeček (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Abstraktní stromeček zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Abstraktní stromeček. Kreslená ilustrace Abstraktní stromeček je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abstraktní stromeček zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Abstraktní stromeček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abstraktní stromeček ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

987x1600
789x1280
493x800
308x500
98x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 575 803 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: GDJ

Potěší nás, pokud budete tento klipart Abstraktní stromeček sdílet s blízkými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Abstraktní stromeček se nachází v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Galileo Galilei ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mořský had ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Mrkvičky zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Abstraktní stromeček, obrázek, zdarma, Vánoce, ilustrační obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, kliparty, cliparts, free, grafika, vektor, download, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, seminární práce, corelDraw, prezentace, avatar, škola, etikety, časopis, články, webové stránky, Facebook, video, web, dokument, plakát, pozvánky

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek, klipart Růžové srdce zdarma, vektorový obrázek Kuchař ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Mikrovlnná trouba ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.