Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Abstraktní stromeček (Vánoce) zdarma

Obrázek, klipart Abstraktní stromeček zdarma

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Abstraktní stromeček. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Abstraktní stromeček nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Abstraktní stromeček? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abstraktní stromeček zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Abstraktní stromeček ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abstraktní stromeček ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

987x1600
789x1280
493x800
308x500
98x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 575 803 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: GDJ

Sdílejte obrázek, klipart Abstraktní stromeček s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart Abstraktní stromeček je v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Korálová ryba ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Blesk zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Love ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektorový obrázek, kliparty, obrázek, svg, klipart, zdarma, Abstraktní stromeček, download, cliparts, Vánoce, ke stažení, grafika, free, ilustrace

Doporučené použití klipartu: fotografie, vstupenky, magazín, koláž, wordpress, eshop, Facebook, fotokniha, webové stránky, oznámení, profil, logo, textové dokumenty, seminární práce, škola, diář, profilovka

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Foukací harmonika ke stáhnutí, ilustrace Černá kraslice ke stáhnutí nebo ilustrace Syrena 105 zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.