Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Hrábě, Nástroje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hrábě zdarma ke stažení

Hrábě je název dalšího obrázku resp. klipartu. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Hrábě nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Hrábě? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrábě zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Hrábě ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrábě ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1166
1280x933
800x583
500x365
160x117

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 35 121 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cyberscooty

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Hrábě se nachází v kategorii Ilustrační obrázky nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kempingový vařič ke stažení Podívejte se i na vektor Znak blíženci ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Fitónie zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Nástroje, free, cliparts, Hrábě, obrázek, ke stáhnutí, download, svg, klipart, ilustrační obrázek, Hrábě, grafika, kliparty, vektorový obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Facebook, časopis, seminární práce, škola, avatar, prezentace, plakát, openOffice, webové stránky, dokumenty, inkscape, Adobe Illustrator , Pinterest, fotokniha, PowerPoint, Twitter

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Digitální znak M ke stažení, obrázek Banjo ke stáhnutí nebo klipart Dortík zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.