Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Hrábě, Nástroje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hrábě zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Hrábě. Klipart Hrábě je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Hrábě lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrábě zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hrábě ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrábě ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1166
1280x933
800x583
500x365
160x117

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 121 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cyberscooty

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Hrábě je v kategorii Vektorové obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Islám zdarma Podívejte se i na obrázek Trick or treat! ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Kostel ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ilustrace, download, vektor, obrázek, free, Hrábě, ke stažení, Hrábě, cliparts, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Nástroje, vektorový obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , profilovka, textové dokumenty, časopis, památník, inkscape, PowerPoint, články, dokumenty, corelDraw, openOffice, avatar, plakát, plakáty, Twitter, web

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Mapa Dánska zdarma, klipart Pouta ke stažení nebo ilustrace Levhart ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.