Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Hrábě, Nástroje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hrábě zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Hrábě. Klipart Hrábě je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Hrábě lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrábě zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hrábě ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrábě ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1166
1280x933
800x583
500x365
160x117

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 121 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cyberscooty

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Hrábě je v kategorii Vektorové obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Laborantka ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Chřest zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Mapa Nepálu ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stažení, cliparts, free, download, Nástroje, vektorový obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, vektor, klipart, svg, Hrábě, grafika, Hrábě

Doporučené použití klipartu: plakáty, škola, profilovka, dokument, dokumenty, seminární práce, časopis, web, prezentace, avatar, inkscape, blog, články, Facebook, památník, profil

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Vikingská loď ke stáhnutí, vektor Pelikán zdarma nebo obrázek Ozdoba s vločkou ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.