Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Hrábě, Nástroje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hrábě zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Hrábě. Klipart Hrábě je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Hrábě lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrábě zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Hrábě ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrábě ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1166
1280x933
800x583
500x365
160x117

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 35 121 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cyberscooty

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Hrábě se nachází v kategorii Vektorové kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Modrý veterán ke stažení Podívejte se i na klipart Monarcha ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Pírko zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, download, Hrábě, ilustrace, obrázek, Hrábě, klipart, ke stáhnutí, ke stažení, grafika, cliparts, vektorový obrázek, svg, zdarma, Nástroje

Doporučené použití klipartu: avatar, inkscape, plakát, dokument, textové dokumenty, profilovka, openOffice, kalendář, Twitter, fotokniha, seminární práce, Instagram, webové stránky, web, Pinterest, referáty

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Modrozelené vajíčko ke stažení, ilustrace Kosa smrtky ke stáhnutí nebo vektor Zdravotní sestra zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.