Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Hrábě (Nástroje) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hrábě zadarmo

Právě koukáte na obrázek pojmenovaný Hrábě. Stahujte soubor Hrábě ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrábě zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Hrábě ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrábě ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1166
1280x933
800x583
500x365
160x117

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 35 121 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: cyberscooty

Obrázek, klipart pojmenovaný Hrábě můžete sdílet s kolegy na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Vektorový obrázek Hrábě je v kategorii Obrázky nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Drozd šedohlavý ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mandelík hajní ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Karty kára zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, download, cliparts, zdarma, obrázek, kliparty, ke stažení, ilustrace, vektor, free, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Hrábě, Nástroje, svg

Doporučené použití klipartu: dokumenty, webové stránky, vstupenky, památník, manuály, brožury, Instagram, vizitky, diář, profil, plakát, logo, Twitter, PowerPoint, prospekty, seminární práce, deníček

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek Zloděj zdarma, vektorový klipart Sherlock Holmes ke stažení nebo vektor Lachtan ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.