Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Hrábě, Nástroje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hrábě zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Hrábě. Klipart Hrábě je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Hrábě lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrábě zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Hrábě ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrábě ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1166
1280x933
800x583
500x365
160x117

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 35 121 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cyberscooty

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Hrábě se nachází v kategorii Obrázky nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Elfka ke stažení Podívejte se i na klipart Stará ježibaba ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Guyana zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, vektorový obrázek, Hrábě, ilustrační obrázek, free, Nástroje, grafika, klipart, kliparty, svg, Hrábě, ke stažení, ke stáhnutí, zdarma, vektor

Doporučené použití klipartu: prezentace, škola, profil, časopis, Instagram, kalendář, PowerPoint, články, blog, pozvánky, avatar, Facebook, textové dokumenty, referáty, památník, fotokniha

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Krysa ke stažení, ilustrace Narozeniny ke stáhnutí nebo vektor Krásné Vánoce zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.