Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Venuše, Věda pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Venuše zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Venuše. Klipart Venuše je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Venuše zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Obrázek Venuše ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Venuše ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1596
1280x1277
800x798
500x499
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 40 480 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Anonymous

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Venuše je v sekci Vektorové obrázky věda ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kuřák ke stažení Podívejte se i na ilustrace Kečup ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Modrý smajlík zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ilustrace, ke stáhnutí, Věda, cliparts, ilustrační obrázek, obrázek, grafika, Venuše, Venuše, zdarma, ke stažení, kliparty, klipart, free

Doporučené použití klipartu: Twitter, corelDraw, seminární práce, profilovka, webové stránky, Facebook, dokumenty, články, blog, prezentace, Instagram, plakáty, pozvánky, openOffice, památník, referáty

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Delfín ke stažení, vektor Srdíčkové srdce ke stáhnutí nebo obrázek Vlašský ořech zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.