Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Cigareta, Symboly pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cigareta zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Cigareta. Stahujte klipart Cigareta v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cigareta zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Cigareta ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cigareta ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1395
1280x1116
800x697
500x436
160x139

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 869 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GameFreak7744

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Cigareta se nachází v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Konipas ke stažení Podívejte se i na klipart Vysílač ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Mapa Floridy zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ilustrace, ke stažení, vektorový obrázek, klipart, cliparts, free, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, grafika, zdarma, Symboly, Cigareta, Cigareta, vektor

Doporučené použití klipartu: openOffice, časopis, PowerPoint, profilovka, web, plakáty, dokumenty, profil, blog, fotokniha, škola, Pinterest, prezentace, avatar, webové stránky, textové dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Chobotnice ke stažení, ilustrace Strýček Sam ke stáhnutí nebo vektor Angola zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.