Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Cigareta, Symboly pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cigareta zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Cigareta. Stahujte klipart Cigareta v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cigareta zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Cigareta ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1395
1280x1116
800x697
500x436
160x139

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 869 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GameFreak7744

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Cigareta je v sekci Vektorové obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Otevřená Eppendorfova zkumavka ke stažení Podívejte se i na ilustrace Emu ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Aljaška zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, cliparts, Symboly, zdarma, grafika, vektorový obrázek, kliparty, Cigareta, ilustrační obrázek, vektor, free, obrázek, klipart, ke stáhnutí, Cigareta

Doporučené použití klipartu: profilovka, prezentace, Twitter, Facebook, škola, office, referáty, profil, dokument, Instagram, textové dokumenty, seminární práce, word, kalendář, památník

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Zelený motýl ke stažení, vektor Valentina Těreškovová ke stáhnutí nebo obrázek Rumba koule zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.