Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Třešeň, Ovoce do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Třešeň zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Třešeň. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Třešeň nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Třešeň lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Třešeň zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Třešeň ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Třešeň ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

858x1600
686x1280
428x800
268x500
85x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 519 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Třešeň se nachází v kategorii Obrázky, kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Malé písmeno D ke stažení Podívejte se i na klipart Plačící smajlík ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Bambus zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, obrázek, download, free, vektorový obrázek, svg, Ovoce, ilustrace, Třešeň, grafika, vektor, ke stáhnutí, kliparty, Třešeň, ke stažení

Doporučené použití klipartu: Twitter, dokument, prezentace, openOffice, inkscape, avatar, škola, profil, Adobe Illustrator , Facebook, profilovka, PowerPoint, časopis, plakát, referáty, corelDraw

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Sup ke stažení, ilustrace Země ke stáhnutí nebo vektor Lampion zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.