Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Třešeň, Ovoce do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Třešeň zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Třešeň. Kreslená ilustrace Třešeň je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Třešeň? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Třešeň zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Třešeň ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Třešeň ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

858x1600
686x1280
428x800
268x500
85x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 519 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Třešeň se nachází v kategorii Kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Plakající smajlík ke stažení Podívejte se i na vektor Gramofonová deska ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Vánoční přáníčko zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Třešeň, free, svg, zdarma, obrázek, Třešeň, ilustrační obrázek, vektor, grafika, kliparty, vektorový obrázek, download, Ovoce, ilustrace, klipart

Doporučené použití klipartu: plakáty, kalendář, avatar, Adobe Illustrator , office, openOffice, plakát, pozvánky, památník, seminární práce, corelDraw, referáty, word, škola, časopis, profil

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Sašimi ke stažení, obrázek Úd ke stáhnutí nebo klipart Malé písmeno S zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.