Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Třešeň (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Třešeň zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Třešeň. Vektorový obrázek Třešeň je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Třešeň zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Třešeň ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Třešeň ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

858x1600
686x1280
428x800
268x500
85x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 519 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: johnny_automatic

Líbí se vám klipart Třešeň? Pak se podělte s ostatními prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový obrázek Třešeň patří do sekce Vektorové kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kohada sushi ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Žralok ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Velikonoční koleda ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, zdarma, grafika, obrázek, ilustrační obrázek, Třešeň, free, Ovoce, svg, ilustrace, klipart, Třešeň, kliparty, cliparts, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, dokument, Pinterest, plakát, články, kalendář, dokumenty, office, textové dokumenty, profil, avatar, profilovka, diář, Twitter, wordpress, manuály, video

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart TEX soubor ke stažení, obrázek Komory ke stažení nebo obrázek Modrý pták ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky najdete také tam.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.