Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Třešeň (Ovoce) nejen do fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Třešeň bezplatně ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Třešeň. Stahujte soubor Třešeň ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Zamlouvá se vám obrázek Třešeň? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Třešeň zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Třešeň ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Třešeň ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

858x1600
686x1280
428x800
268x500
85x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 519 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: johnny_automatic

Zaujal vás náš klipart Třešeň? Potom se podělte se známými na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Vektorový klipart Třešeň je v sekci Ilustrační obrázky ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Strašák na poli ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Petronas Twin Towers ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Spokojený kuchař zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Třešeň, svg, zdarma, obrázek, Ovoce, vektorový obrázek, klipart, cliparts, vektor, free, ke stáhnutí, ilustrace, download, ilustrační obrázek, Třešeň

Doporučené použití klipartu: články, webové stránky, tiskoviny, bakalářská práce, plakát, dokument, prospekty, blog, Pinterest, časopis, profilovka, Adobe Illustrator, Twitter, inkscape, profil, Instagram, katalog

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Vločky zdarma, obrázek Komory ke stažení nebo ilustrace Složka s obrázky ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.