Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Emotikon duch (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Emotikon duch zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Emotikon duch. Pakliže si chcete obrázek Emotikon duch stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Emotikon duch zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Emotikon duch ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Emotikon duch ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 580 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: inky2010

Obrázek, klipart pojmenovaný Emotikon duch můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Klipart Emotikon duch je v kategorii Obrázky smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Podzimní listí ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Halloween známka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Zdrhovadlo zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Emotikon duch, vektorový obrázek, svg, zdarma, ke stažení, kliparty, grafika, klipart, Emotikon duch, free, vektor, download, obrázek, Smajlíci, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: diář, etikety, články, openOffice, časopis, prezentace, plakát, textové dokumenty, plakáty, Facebook, kalendář, avatar, video, Adobe Illustrator, dokumenty, seminární práce

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek Bruneta zdarma, obrázek Latté macchiato ke stáhnutí nebo vektor Bílý pěšec ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.