Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Emotikon duch (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Emotikon duch zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Emotikon duch. Vektorová ilustrace Emotikon duch je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Emotikon duch v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Emotikon duch zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Emotikon duch ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Emotikon duch ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 580 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: inky2010

Tento obrázek s názvem (Emotikon duch) můžete sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový klipart Emotikon duch je v kategorii Vektorové kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mapa pokladu ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zákaz krmení ptáků ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Japonka ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Emotikon duch, ilustrace, cliparts, free, vektor, Smajlíci, ke stažení, obrázek, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Emotikon duch, zdarma, kliparty, download, svg

Doporučené použití klipartu: office, kalendář, openOffice, blog, profilovka, Pinterest, wordpress, inkscape, dokument, avatar, etikety, škola, časopis, profil, web, diář

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Pirátská vlajka ke stažení, vektor Horské kolo ke stažení nebo obrázek Žabka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.