Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Emotikon duch (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Emotikon duch zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Emotikon duch. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Emotikon duch nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Emotikon duch v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Emotikon duch zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Emotikon duch ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Emotikon duch ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 580 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: inky2010

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Emotikon duch s kolegy prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Obrázek Emotikon duch patří do kategorie Obrázky, kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Srdíčkové srdce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Světelné dekorace ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Černá dáma ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, klipart, vektorový obrázek, vektor, Emotikon duch, Smajlíci, ilustrační obrázek, ilustrace, kliparty, Emotikon duch, download, zdarma, ke stažení, ke stáhnutí, free

Doporučené použití klipartu: blog, Instagram, fotokniha, openOffice, PowerPoint, referáty, wordpress, Pinterest, word, Facebook, profil, web, eshop, škola, Adobe Illustrator, inkscape

Mezi hezké kresby patří i vektor Potápěč ke stažení, ilustrace Zábavní pyrotechnika ke stažení nebo klipart Ferrari f458 ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.