Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Emotikon duch (Smajlíci) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Emotikon duch zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Emotikon duch. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Emotikon duch nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Emotikon duch? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Emotikon duch zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Emotikon duch ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Emotikon duch ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 580 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: inky2010

Sdílejte obrázek, klipart Emotikon duch s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Obrázek Emotikon duch je v kategorii Obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Mustafa Kemal Atatürk ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Snovačka jedovatá zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Roztomilé kuřátko ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, download, vektorový obrázek, ilustrace, cliparts, ke stáhnutí, grafika, Smajlíci, klipart, zdarma, ke stažení, Emotikon duch, vektor, kliparty, free

Doporučené použití klipartu: fotokniha, plakát, dokumenty, tiskoviny, brožury, wordpress, PowerPoint, diplomová práce, škola, referáty, Instagram, office, profilovka, koláž, logo, Facebook, časopis

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový obrázek Blue Ray přehrávač ke stáhnutí, ilustrace Piknik ke stáhnutí nebo vektor Listy ve váze zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.