Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kameraman, Muži do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kameraman zdarma ke stažení

Kameraman je název dalšího obrázku resp. klipartu. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Kameraman nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kameraman zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kameraman ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kameraman ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1157x1600
926x1280
579x800
362x500
116x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 47 979 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: miutopia

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kameraman patří do sekce Obrázky, kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Srdíčkové přání zdarma Podívejte se i na vektor Pentelka ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa Peru ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ilustrace, ke stažení, kliparty, ilustrační obrázek, Kameraman, vektor, free, klipart, obrázek, zdarma, Kameraman, grafika, Muži, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: škola, plakáty, profil, blog, seminární práce, profilovka, web, word, pozvánky, plakát, dokumenty, textové dokumenty, corelDraw, avatar, PowerPoint, fotokniha

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Mamut zdarma, obrázek Infračervené záření ke stažení nebo klipart Mapa Ruska ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.