Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Modrý stromeček (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modrý stromeček zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Modrý stromeček. Klipart Modrý stromeček je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Modrý stromeček? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý stromeček zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Modrý stromeček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý stromeček ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1098x1600
878x1280
549x800
343x500
110x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 3 076 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: fcocfg

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Modrý stromeček s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Klipart Modrý stromeček se nachází v kategorii Ilustrační obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Katleja ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ostružina ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Zamilovaný slon zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Modrý stromeček, klipart, download, Vánoce, ilustrace, zdarma, kliparty, vektorový obrázek, ke stáhnutí, grafika, obrázek, vektor, free, Modrý stromeček

Doporučené použití klipartu: články, PowerPoint, kalendář, Facebook, pozvánky, wordpress, video, Instagram, office, diář, word, škola, Pinterest, prezentace, dokument, blog

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace BMW touring zdarma, klipart Bobřík ke stáhnutí nebo ilustrace Veselý smajlík ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.