Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Modrý stromeček, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modrý stromeček zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Modrý stromeček. Obrázek Modrý stromeček je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Modrý stromeček lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý stromeček zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Modrý stromeček ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý stromeček ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1098x1600
878x1280
549x800
343x500
110x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 076 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: fcocfg

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Modrý stromeček je v kategorii Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Smajlík s rouškou ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Všeobecná sestra zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Krůta ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vánoce, download, ke stažení, kliparty, ilustrační obrázek, obrázek, grafika, cliparts, ke stáhnutí, Modrý stromeček, free, Modrý stromeček, klipart, vektorový obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Facebook, inkscape, web, word, blog, pozvánky, openOffice, Instagram, plakáty, památník, referáty, dokument, prezentace, časopis, webové stránky, seminární práce

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Automatická pračka ke stáhnutí, klipart Nápis LOVE zdarma nebo ilustrace Kakao ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.