Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Květiny (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Květiny zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Květiny. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Květiny nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Květiny v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květiny zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Květiny ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květiny ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1200x1600
960x1280
600x800
375x500
120x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 116 508 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Fractalbee

Sdílejte klipart nazvaný Květiny s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Obrázek Květiny je v kategorii Obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Pavouk ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Žabička zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Graviola ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, grafika, download, ilustrace, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ke stažení, free, zdarma, obrázek, cliparts, vektor, Květiny, ke stáhnutí, klipart

Doporučené použití klipartu: manuály, webové stránky, web, blog, office, video, referáty, fotokniha, deníček, magazín, profil, brožury, etikety, dokumenty, prospekty, Adobe Illustrator, avatar

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek CSS soubor ke stáhnutí, obrázek, klipart Fialová složka zdarma nebo vektor Digitální znak 1 zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.