Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Květiny, Květiny pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Květiny zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Květiny. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Květiny? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květiny zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Květiny ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květiny ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1200x1600
960x1280
600x800
375x500
120x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 116 508 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Fractalbee

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Květiny se nachází v sekci Vektorové obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek PDF soubor ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Hroznové víno zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Zahradní hadice ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Květiny, ke stáhnutí, obrázek, kliparty, ke stažení, Květiny, grafika, klipart, Květiny, ilustrační obrázek, free, svg, zdarma, cliparts

Doporučené použití klipartu: články, profil, Facebook, webové stránky, openOffice, word, web, kalendář, referáty, dokumenty, fotokniha, Instagram, škola, Twitter, plakát, pozvánky

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Havran ke stáhnutí, obrázek Doktorka zdarma nebo klipart Vláček ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.