Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Květiny (Květiny) nejen do fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Květiny bezplatně ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Květiny. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Květiny v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Náš tip. Použijte obrázek Květiny v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květiny zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Květiny ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květiny ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1200x1600
960x1280
600x800
375x500
120x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 116 508 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Fractalbee

Zaujal vás náš klipart Květiny? Potom se podělte s rodinou a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Květiny patří do sekce Vektorové kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Červený pták ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Slunéčko ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Ozdoba s vločkou zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, grafika, Květiny, download, zdarma, klipart, Květiny, obrázek, ke stažení, svg, free, cliparts, vektorový obrázek, Květiny, vektor

Doporučené použití klipartu: Zoner Callisto, Facebook, fotografie, prospekty, pozvánky, deníček, diář, blog, plakát, PowerPoint, památník, word, referáty, časopis, katalog, eshop, tiskoviny

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Vánoční sušenka zdarma, obrázek, klipart Fialová složka zdarma nebo obrázek Mark Twain ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.