Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Květiny (Květiny) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Květiny zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Květiny. Kreslená ilustrace Květiny je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Zamlouvá se vám obrázek Květiny? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květiny zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Květiny ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květiny ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1200x1600
960x1280
600x800
375x500
120x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 116 508 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Fractalbee

Sdílejte obrázek, klipart Květiny s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový klipart Květiny je v kategorii Vektorové kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek BAT ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Závodní auto ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Srdíčkový rámeček ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, free, ilustrační obrázek, klipart, download, Květiny, obrázek, cliparts, vektorový obrázek, grafika, Květiny, svg, kliparty, ke stažení, vektor

Doporučené použití klipartu: Pinterest, seminární práce, fotokniha, plakáty, web, Adobe Illustrator, dokumenty, blog, inkscape, office, články, Facebook, eshop, video, profilovka, pozvánky

Mezi hezké kresby patří i klipart COM ke stažení, vektor Stromečky ke stažení nebo obrázek Černý král ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.