Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Hard disk, Přístroje pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hard disk zdarma ke stažení

Hard disk je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Obrázek Hard disk je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hard disk zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hard disk ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hard disk ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1504
1280x1203
800x752
500x470
160x150

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 90 586 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: sagar_ns

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Hard disk je v kategorii Obrázky, kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zlaté srdíčko ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Domeček zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Hudební CD ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, obrázek, ke stažení, ilustrační obrázek, kliparty, Hard disk, klipart, Hard disk, vektor, free, vektorový obrázek, download, zdarma, grafika, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Pinterest, prezentace, openOffice, web, seminární práce, pozvánky, památník, word, kalendář, články, fotokniha, textové dokumenty, plakát, corelDraw, avatar, profil

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Rybíz červený ke stáhnutí, vektor Klíč od auta zdarma nebo obrázek Lopata ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.