Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Hard disk, Přístroje pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hard disk zdarma ke stažení

Hard disk je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Obrázek Hard disk je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hard disk zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hard disk ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hard disk ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1504
1280x1203
800x752
500x470
160x150

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 90 586 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: sagar_ns

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Hard disk je v sekci Obrázky, kliparty přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Arkansas ke stažení Podívejte se i na ilustrace Závodní auto ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Finsko zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stáhnutí, vektor, free, Hard disk, svg, ilustrace, obrázek, klipart, vektorový obrázek, ke stažení, zdarma, grafika, Hard disk, kliparty

Doporučené použití klipartu: blog, prezentace, časopis, textové dokumenty, památník, Pinterest, webové stránky, corelDraw, avatar, škola, kalendář, Twitter, Adobe Illustrator , profilovka, Instagram, openOffice

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Toalety ke stažení, vektor Chanukový svícen ke stáhnutí nebo obrázek Rovníková Guinea zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.