Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Hard disk, Přístroje pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hard disk zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Hard disk. Klipart Hard disk je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Hard disk? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hard disk zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hard disk ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hard disk ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1504
1280x1203
800x752
500x470
160x150

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 90 586 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: sagar_ns

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Hard disk je v kategorii Vektorové kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Girl zdarma Podívejte se i na obrázek Lučištník ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Mečoun ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, free, ilustrace, Přístroje, download, zdarma, vektor, cliparts, kliparty, ke stažení, Hard disk, vektorový obrázek, obrázek, ilustrační obrázek, Hard disk

Doporučené použití klipartu: fotokniha, avatar, profilovka, textové dokumenty, Facebook, inkscape, office, seminární práce, památník, corelDraw, Pinterest, časopis, plakáty, prezentace, dokument, word

Mezi hezké kresby patří i obrázek Hrách zdarma, klipart Karmínová stužka ke stažení nebo ilustrace M3U ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.