Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Frankenstein (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Frankenstein zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Frankenstein. Stahujte klipart Frankenstein v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Frankenstein zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Frankenstein ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Frankenstein ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1476
1280x1181
800x738
500x461
160x148

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 9 337 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Studio-Hades

Zaujal vás náš klipart Frankenstein? Potom se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Frankenstein je v kategorii Obrázky muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Kvajáva ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zdravotní sestřička ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Roztleskávačka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, klipart, svg, Frankenstein, obrázek, Muži, download, ke stažení, zdarma, ilustrační obrázek, ilustrace, Frankenstein, cliparts, vektorový obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: pozvánky, word, tiskoviny, vizitky, Pinterest, avatar, webové stránky, deníček, referáty, office, Instagram, články, Facebook, plakát, magazín, profilovka, PowerPoint

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový obrázek Zombie zdarma, vektorový klipart Střelec ke stáhnutí nebo vektor Modrá vlajka ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.