Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Frankenstein, Muži do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Frankenstein zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Frankenstein. Stahujte klipart Frankenstein v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Frankenstein zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Frankenstein ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Frankenstein ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1476
1280x1181
800x738
500x461
160x148

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 337 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Studio-Hades

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Frankenstein patří do sekce Ilustrační kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek GZ zdarma Podívejte se i na vektor Chrám ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Vlkodlak a duch ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Muži, grafika, download, obrázek, svg, vektor, Frankenstein, cliparts, klipart, ilustrační obrázek, kliparty, zdarma, ke stažení, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: profilovka, Facebook, referáty, články, Instagram, inkscape, Pinterest, openOffice, Adobe Illustrator , corelDraw, kalendář, prezentace, PowerPoint, památník, plakáty, fotokniha

Mezi hezké kresby patří i vektor Netopýr zdarma, obrázek Helikoptéra ke stažení nebo klipart Gymnastka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.