Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Frankenstein (Muži) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Frankenstein zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Frankenstein. Klipart Frankenstein je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Frankenstein zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Frankenstein ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Frankenstein ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1476
1280x1181
800x738
500x461
160x148

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 9 337 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Studio-Hades

Sdílejte obrázek, klipart Frankenstein s kolegy prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový klipart Frankenstein je v sekci Vektorové kliparty muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Santa upír ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Drobné kvítky ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Hřbitovní kříž zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, grafika, download, svg, ke stažení, vektor, ilustrace, free, Frankenstein, klipart, Muži, ke stáhnutí, zdarma, Frankenstein, cliparts

Doporučené použití klipartu: kalendář, profilovka, Instagram, dokumenty, Pinterest, eshop, prezentace, wordpress, webové stránky, PowerPoint, Facebook, časopis, diář, blog, Adobe Illustrator, pozvánky

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Fotoaparát zdarma, vektor Umělé květiny ke stáhnutí nebo obrázek Parní vlak ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.