Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Meloun, Ovoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Meloun zdarma ke stažení

Meloun je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Meloun je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Meloun? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Meloun zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Meloun ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Meloun ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x932
1280x745
800x466
500x291
160x93

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 23 954 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: anarres

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Meloun je v sekci Kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Šašek ke stažení Podívejte se i na obrázek Japonská kuchyně ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Nikita Chruščov zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ovoce, ke stažení, obrázek, vektorový obrázek, klipart, grafika, download, kliparty, svg, cliparts, ilustrační obrázek, Meloun, free, ke stáhnutí, Meloun

Doporučené použití klipartu: Facebook, plakáty, web, památník, openOffice, profil, fotokniha, referáty, Pinterest, Twitter, inkscape, textové dokumenty, word, články, Adobe Illustrator , prezentace

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Škaredá kytka ke stažení, klipart BMP ke stáhnutí nebo ilustrace Narozeninové číslo 5 zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.