Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Meloun (Ovoce) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Meloun ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Meloun. Vektorová ilustrace Meloun je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Meloun? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Meloun zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Meloun ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Meloun ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x932
1280x745
800x466
500x291
160x93

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 23 954 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: anarres

Obrázek, klipart pojmenovaný Meloun můžete sdílet s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Klipart Meloun se nachází v sekci Ilustrační kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Svařené víno ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kluk s knihou ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Bílé hrozny zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stáhnutí, download, free, klipart, zdarma, obrázek, Meloun, ilustrační obrázek, Meloun, kliparty, ilustrace, Ovoce, grafika, svg

Doporučené použití klipartu: referáty, dokumenty, avatar, diplomová práce, články, blog, pozvánky, profil, památník, eshop, fotografie, Instagram, vizitky, plakát, prezentace, prospekty, profilovka

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek, klipart Netopýr zdarma, vektorový klipart Abraham Lincoln ke stažení nebo vektorový obrázek Bandoneón ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.