Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Meloun, Ovoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Meloun zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Meloun. Obrázek Meloun je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Meloun zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Meloun ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Meloun ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x932
1280x745
800x466
500x291
160x93

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 23 954 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: anarres

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Meloun je v sekci Ilustrační obrázky ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Sněžení ke stažení Podívejte se i na ilustrace Naštvaná žena ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Fialová kraslice zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Meloun, grafika, cliparts, free, Meloun, Ovoce, ke stažení, kliparty, download, zdarma, klipart, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, vektor, svg

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, kalendář, referáty, prezentace, dokumenty, Twitter, avatar, plakát, Facebook, web, dokument, blog, škola, word, inkscape, časopis

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Zajíc ke stažení, vektor Vrána ke stáhnutí nebo obrázek Vlk zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.