Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart 5 euro centů (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 5 euro centů zdarma ke stažení

5 euro centů je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Kreslená ilustrace 5 euro centů je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 5 euro centů zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart 5 euro centů ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 5 euro centů ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 98 954 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: frankes

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart 5 euro centů se známými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Obrázek 5 euro centů se nachází v sekci Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Salátová okurka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červené T ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Žena v bazénu ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, download, ilustrace, free, grafika, vektor, vektorový obrázek, 5 euro centů, svg, obrázek, 5 euro centů, ke stažení, kliparty, Symboly, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: dokument, referáty, openOffice, etikety, PowerPoint, avatar, památník, diář, webové stránky, kalendář, Adobe Illustrator, office, web, škola, Pinterest, pozvánky

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Reportérka ke stažení, vektorový obrázek Dětská tříkolka ke stažení nebo vektorový obrázek Květinka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.