Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek 5 euro centů (Symboly) k bezplatnému stažení

Obrázek, klipart 5 euro centů k bezplatnému stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je 5 euro centů. Vektorová ilustrace 5 euro centů je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 5 euro centů zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart 5 euro centů ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 5 euro centů ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 98 954 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: frankes

Sdílejte obrázek, klipart 5 euro centů s dalšími osobami na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Vektorový obrázek 5 euro centů se nachází v sekci Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Fialová mašle ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Opera Sydney zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Smažené krevety ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Symboly, cliparts, 5 euro centů, free, obrázek, download, svg, ke stažení, 5 euro centů, ilustrace, grafika, zdarma, klipart, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: diář, fotografie, logo, referáty, pozvánky, škola, deníček, diplomová práce, Adobe Illustrator, profilovka, inkscape, manuály, Instagram, plakáty, Zoner Callisto, webové stránky, profil

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek, klipart Hovínko ke stáhnutí, vektorový klipart Lebka s kloboukem zdarma nebo vektorový obrázek Těhulka zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.