Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Krabice s dárkem, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Krabice s dárkem zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Krabice s dárkem. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Krabice s dárkem ve formátu SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Krabice s dárkem? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krabice s dárkem zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Krabice s dárkem ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krabice s dárkem ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1522x1600
1217x1280
761x800
475x500
152x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 41 178 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Krabice s dárkem se nachází v kategorii Vektorové obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kotva ke stažení Podívejte se i na vektor Svíčka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Oncidium zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, free, cliparts, kliparty, grafika, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, zdarma, vektor, Vánoce, svg, obrázek, Krabice s dárkem, klipart, ilustrace

Doporučené použití klipartu: webové stránky, památník, avatar, Instagram, textové dokumenty, prezentace, Pinterest, škola, dokument, word, časopis, referáty, profil, PowerPoint, seminární práce, články

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Chřest ke stažení, obrázek Silniční kolo ke stáhnutí nebo klipart Rambutan zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.