Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Krabice s dárkem, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Krabice s dárkem zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Krabice s dárkem. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Krabice s dárkem ve formátu SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Krabice s dárkem? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krabice s dárkem zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Krabice s dárkem ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krabice s dárkem ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1522x1600
1217x1280
761x800
475x500
152x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 41 178 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Krabice s dárkem je v kategorii Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Malé písmeno F ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Velikonoční motiv zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Drejdl ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Krabice s dárkem, klipart, grafika, ilustrace, free, ke stažení, svg, cliparts, vektor, Vánoce, vektorový obrázek, zdarma, ke stáhnutí, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: inkscape, PowerPoint, textové dokumenty, plakát, fotokniha, plakáty, referáty, profilovka, Instagram, časopis, avatar, Pinterest, web, Adobe Illustrator , blog, články

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Cereálie ke stáhnutí, vektor Botswana zdarma nebo obrázek Činelista ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.