Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Krabice s dárkem (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Krabice s dárkem zdarma ke stažení

Krabice s dárkem je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Krabice s dárkem je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krabice s dárkem zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Krabice s dárkem ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krabice s dárkem ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1522x1600
1217x1280
761x800
475x500
152x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 41 178 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Krabice s dárkem sdílet s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Krabice s dárkem patří do kategorie Obrázky, kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Smajlík pirát ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rebarbora ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Gabriel Nadeau-Dubois zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Krabice s dárkem, kliparty, ke stáhnutí, Krabice s dárkem, vektorový obrázek, download, ilustrační obrázek, Vánoce, svg, klipart, ilustrace, grafika, obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: plakát, Twitter, Pinterest, PowerPoint, prezentace, profilovka, Instagram, etikety, openOffice, kalendář, video, blog, časopis, seminární práce, inkscape, corelDraw

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Webkamera zdarma, ilustrace Srdce z abecedy ke stáhnutí nebo klipart Šedí smajlíci ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.