Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Krabice s dárkem (Vánoce) zdarma

Obrázek, klipart Krabice s dárkem zdarma

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Krabice s dárkem. Stahujte klipart Krabice s dárkem v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krabice s dárkem zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Krabice s dárkem ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krabice s dárkem ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1522x1600
1217x1280
761x800
475x500
152x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 41 178 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Krabice s dárkem s kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Klipart Krabice s dárkem se nachází v kategorii Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Purpurový květ ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Fake zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Žena s nepovedeným účesem ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, vektor, zdarma, kliparty, grafika, ke stáhnutí, ke stažení, ilustrační obrázek, cliparts, obrázek, Vánoce, klipart, svg, ilustrace, free

Doporučené použití klipartu: Instagram, avatar, katalog, web, brožury, PowerPoint, diář, škola, vizitky, oznámení, wordpress, manuály, textové dokumenty, deníček, office, plakát, fotokniha

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Toulcovka ke stáhnutí, vektor DRAFT ke stažení nebo vektorový klipart Krumpáč zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.