Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Krabice s dárkem, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Krabice s dárkem zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Krabice s dárkem. Stahujte klipart Krabice s dárkem v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Krabice s dárkem lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krabice s dárkem zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Krabice s dárkem ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krabice s dárkem ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1522x1600
1217x1280
761x800
475x500
152x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 41 178 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Krabice s dárkem je v kategorii Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Sýrové srdce zdarma Podívejte se i na obrázek Fotoaparát ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Štěňátko ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, obrázek, free, cliparts, kliparty, ke stažení, ilustrace, grafika, Krabice s dárkem, klipart, vektor, ke stáhnutí, svg

Doporučené použití klipartu: office, Pinterest, profil, seminární práce, Instagram, články, pozvánky, openOffice, památník, plakáty, textové dokumenty, avatar, Twitter, prezentace, word, web

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Jablíčko zdarma, klipart Mexiko ke stažení nebo ilustrace Garáž ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.