Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Jeptiška (Náboženství) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jeptiška zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Jeptiška. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Jeptiška ve formátu SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jeptiška zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Jeptiška ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jeptiška ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

764x1600
611x1280
800x1675
238x500
76x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 205 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: johnny_automatic

Potěší nás, pokud budete tento klipart Jeptiška sdílet s kamarády prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Obrázek Jeptiška je v kategorii Vektorové kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Pizza v krabici ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlatý prstýnek ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Kotva ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Jeptiška, zdarma, ke stažení, svg, free, cliparts, ilustrační obrázek, Náboženství, download, vektor, obrázek, kliparty, ilustrace, Jeptiška

Doporučené použití klipartu: blog, pozvánky, corelDraw, web, Pinterest, profilovka, plakáty, Adobe Illustrator, inkscape, kalendář, word, časopis, avatar, diář, webové stránky, škola

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Srdce v srdci ke stažení, vektor Východ ke stažení nebo obrázek Elon Musk ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.