Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Jeptiška, Náboženství nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jeptiška zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Jeptiška. Obrázek Jeptiška je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jeptiška zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Jeptiška ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jeptiška ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

764x1600
611x1280
800x1675
238x500
76x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 205 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Jeptiška patří do sekce Ilustrační kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mixer zdarma Podívejte se i na vektor Puntíkovaná mašle ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Hříbeček ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, svg, Jeptiška, klipart, ilustrační obrázek, zdarma, Jeptiška, Náboženství, ke stáhnutí, kliparty, free, vektor, grafika, ke stažení, obrázek

Doporučené použití klipartu: prezentace, Adobe Illustrator , plakát, fotokniha, pozvánky, dokument, Instagram, office, kalendář, Facebook, škola, webové stránky, plakáty, word, avatar, corelDraw

Mezi hezké kresby patří i vektor Přípona PDF zdarma, obrázek Dalekohled ke stažení nebo klipart Žluté slunéčko ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.