Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Jeptiška, Náboženství nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jeptiška zdarma ke stažení

Jeptiška je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorová ilustrace Jeptiška je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Jeptiška v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jeptiška zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Klipart Jeptiška ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jeptiška ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

764x1600
611x1280
800x1675
238x500
76x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 205 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Jeptiška se nachází v sekci Ilustrační kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zrzka ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Palec dolů zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Zlaté J ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, klipart, ilustrace, Jeptiška, ke stáhnutí, zdarma, obrázek, svg, grafika, Náboženství, Jeptiška, kliparty, cliparts, vektorový obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, články, web, dokument, fotokniha, profilovka, plakát, blog, seminární práce, webové stránky, office, textové dokumenty, openOffice, Adobe Illustrator , referáty, plakáty

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Kovařík ke stáhnutí, ilustrace Zábavní pyrotechnika zdarma nebo vektor Pirátská loď ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.