Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Jeptiška (Náboženství) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jeptiška zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Jeptiška. Klipart Jeptiška je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Zamlouvá se vám obrázek Jeptiška? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jeptiška zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Obrázek Jeptiška ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jeptiška ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

764x1600
611x1280
800x1675
238x500
76x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 205 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: johnny_automatic

Sdílejte obrázek, klipart Jeptiška s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový klipart Jeptiška se nachází v kategorii Kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Žalud ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Znak lev zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Lev ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stáhnutí, zdarma, vektorový obrázek, grafika, svg, cliparts, Jeptiška, free, download, ilustrační obrázek, Jeptiška, ilustrace, vektor, Náboženství

Doporučené použití klipartu: památník, prezentace, textové dokumenty, etikety, openOffice, referáty, Instagram, web, office, Pinterest, fotokniha, plakát, plakáty, seminární práce, pozvánky, časopis

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek 10 Euro ke stáhnutí, obrázek, klipart Mapa Filipín zdarma nebo vektorový klipart Znak rak zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.