Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Jeptiška (Náboženství) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jeptiška zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Jeptiška. Vektorová ilustrace Jeptiška je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Jeptiška? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jeptiška zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Jeptiška ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jeptiška ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

764x1600
611x1280
800x1675
238x500
76x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 26 205 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: johnny_automatic

Zaujal vás náš klipart Jeptiška? Potom se podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Obrázek Jeptiška patří do kategorie Obrázky, kliparty náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vánoční dárek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sloní noha ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Santa Panda zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, cliparts, kliparty, klipart, ilustrační obrázek, Náboženství, Jeptiška, svg, download, vektorový obrázek, ke stažení, zdarma, ilustrace, Jeptiška, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: profil, profilovka, video, články, časopis, diář, word, openOffice, referáty, plakát, avatar, kalendář, etikety, pozvánky, corelDraw, prezentace

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Happy Halloween zdarma, ilustrace Public Domain ke stáhnutí nebo klipart Salvador Allende ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.