Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Jeptiška, Náboženství nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jeptiška zdarma ke stažení

Jeptiška je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorová ilustrace Jeptiška je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Jeptiška v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jeptiška zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Jeptiška ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jeptiška ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

764x1600
611x1280
800x1675
238x500
76x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 205 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Jeptiška je v kategorii Obrázky náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Volant ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Jehlové kleště zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Velikonoční vajíčka ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Náboženství, klipart, ke stáhnutí, Jeptiška, ilustrace, grafika, Jeptiška, ilustrační obrázek, zdarma, cliparts, kliparty, free, svg, download, obrázek

Doporučené použití klipartu: památník, Facebook, Instagram, textové dokumenty, PowerPoint, fotokniha, webové stránky, kalendář, časopis, profilovka, blog, články, referáty, plakát, pozvánky, office

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Stonožka ke stáhnutí, klipart Kovařík zdarma nebo ilustrace Zlaté H ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.