Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Jeptiška (Náboženství) stahujte zadarmo

Obrázek, klipart Jeptiška stahujte zadarmo

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Jeptiška. Stahujte soubor Jeptiška ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jeptiška zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Jeptiška ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jeptiška ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

764x1600
611x1280
800x1675
238x500
76x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 205 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: johnny_automatic

Tento obrázek s názvem (Jeptiška) můžete sdílet s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Klipart Jeptiška se nachází v kategorii Kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vězení ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kufřík s nástroji ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Kropenatá vajíčka ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, free, svg, Jeptiška, download, Náboženství, vektorový obrázek, zdarma, obrázek, kliparty, cliparts, Jeptiška, ke stáhnutí, ke stažení, ilustrace

Doporučené použití klipartu: plakáty, katalog, magazín, inkscape, logo, webové stránky, oznámení, word, články, vizitky, Adobe Illustrator, vstupenky, kalendář, eshop, dokument, diář, památník

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Africká zvířata ke stažení, vektor Orel ke stažení nebo vektorový klipart Chaplin ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.