Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Olejnička, Nástroje do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Olejnička zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Olejnička. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Olejnička ve formátu SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Olejnička lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Olejnička zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Olejnička ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Olejnička ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1032
1280x825
800x516
500x322
160x103

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 21 582 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: sancelot

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Olejnička se nachází v kategorii Ilustrační obrázky nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Psí stopa ke stažení Podívejte se i na klipart Žluté růže ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Paraguay zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stáhnutí, zdarma, ke stažení, svg, kliparty, free, Olejnička, Nástroje, ilustrační obrázek, Olejnička, klipart, vektorový obrázek, obrázek, download

Doporučené použití klipartu: památník, corelDraw, Instagram, webové stránky, office, dokument, Pinterest, web, Adobe Illustrator , seminární práce, word, textové dokumenty, články, avatar, PowerPoint, kalendář

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Znak kozoroh ke stažení, ilustrace Pistácie ke stáhnutí nebo vektor Indie zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.