Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Olejnička (Nástroje) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Olejnička zdarma ke stažení

Olejnička je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Olejnička. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Náš tip. Použijte obrázek Olejnička v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Olejnička zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Olejnička ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Olejnička ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1032
1280x825
800x516
500x322
160x103

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 582 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: sancelot

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Olejnička s přáteli a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Klipart Olejnička patří do sekce Vektorové obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Farma ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Čedar ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Suši ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ilustrační obrázek, vektor, zdarma, klipart, grafika, cliparts, free, svg, ke stáhnutí, download, ke stažení, Olejnička, vektorový obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: blog, Facebook, diář, články, kalendář, web, Twitter, corelDraw, plakát, inkscape, eshop, profil, prezentace, referáty, památník, fotokniha

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový klipart Veterán ke stažení, vektorový klipart Opilý Santa ke stažení nebo obrázek, klipart Árón plamatý ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.