Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Olejnička, Nástroje do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Olejnička zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Olejnička. Klipart Olejnička je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Olejnička? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Olejnička zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Olejnička ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Olejnička ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1032
1280x825
800x516
500x322
160x103

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 582 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: sancelot

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Olejnička se nachází v sekci Kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Benito Mussolini ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Golfistka zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Zákaz kouření ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stáhnutí, download, vektor, ilustrační obrázek, ke stažení, obrázek, Olejnička, svg, free, Olejnička, vektorový obrázek, klipart, ilustrace, grafika

Doporučené použití klipartu: dokumenty, office, webové stránky, Pinterest, blog, inkscape, corelDraw, textové dokumenty, pozvánky, plakáty, škola, web, openOffice, dokument, plakát, památník

Mezi zajímavé vektory patří i vektor IMG ke stáhnutí, obrázek Mapa Peru zdarma nebo klipart Sýkorka ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.