Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Olejnička, Nástroje do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Olejnička zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Olejnička. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Olejnička ve formátu SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Olejnička lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Olejnička zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Olejnička ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Olejnička ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1032
1280x825
800x516
500x322
160x103

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 582 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: sancelot

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Olejnička je v kategorii Vektorové kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pták kiwi zdarma Podívejte se i na obrázek FLAC ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Absinth ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, Nástroje, download, free, zdarma, Olejnička, vektorový obrázek, Olejnička, cliparts, kliparty, grafika, ke stáhnutí, vektor, ilustrace

Doporučené použití klipartu: web, Twitter, openOffice, Facebook, škola, Pinterest, textové dokumenty, inkscape, články, avatar, office, PowerPoint, kalendář, Instagram, blog, dokument

Mezi hezké kresby patří i obrázek Ostružina zdarma, klipart Kavárna ke stažení nebo ilustrace Pravítko ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.