Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Beznohý pirát, Muži nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Beznohý pirát zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Beznohý pirát. Kreslená ilustrace Beznohý pirát je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Beznohý pirát zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Beznohý pirát ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Beznohý pirát ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1107x1600
886x1280
554x800
346x500
111x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 464 518 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: hund

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Beznohý pirát se nachází v sekci Obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pivní lahev ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Digitální znak Q zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Sněžení ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, free, Muži, Beznohý pirát, ke stáhnutí, klipart, obrázek, ilustrační obrázek, ilustrace, zdarma, Beznohý pirát, grafika, svg, ke stažení, cliparts

Doporučené použití klipartu: škola, inkscape, avatar, blog, Facebook, kalendář, památník, webové stránky, fotokniha, openOffice, pozvánky, dokumenty, profilovka, Pinterest, časopis, office

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart ZIPX ke stáhnutí, ilustrace Prstýnek zdarma nebo vektor Chipsy ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.