Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Beznohý pirát (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Beznohý pirát zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Beznohý pirát. Kreslená ilustrace Beznohý pirát je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Beznohý pirát zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Beznohý pirát ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Beznohý pirát ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1107x1600
886x1280
554x800
346x500
111x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 464 518 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: hund

Zaujal vás náš klipart Beznohý pirát? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Obrázek Beznohý pirát je v kategorii Vektorové obrázky muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Skejťák ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zombice ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Digitální hodinky zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, obrázek, ke stáhnutí, kliparty, ke stažení, zdarma, download, cliparts, klipart, Beznohý pirát, vektor, Beznohý pirát, free, ilustrační obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: openOffice, Adobe Illustrator, profilovka, web, etikety, PowerPoint, corelDraw, referáty, diář, dokumenty, prezentace, fotokniha, plakáty, seminární práce, avatar, textové dokumenty

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový klipart Mapa Turecka zdarma, vektorový klipart Přípona PDF ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Dárková krabice ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.