Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Beznohý pirát (Muži) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Beznohý pirát zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Beznohý pirát. Stahujte klipart Beznohý pirát v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Beznohý pirát zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Beznohý pirát ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Beznohý pirát ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1107x1600
886x1280
554x800
346x500
111x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 464 518 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: hund

Sdílejte obrázek, klipart Beznohý pirát s blízkými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Beznohý pirát je v kategorii Vektorové obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Bongo ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Had ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Muchomůrka červená ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, klipart, obrázek, zdarma, Beznohý pirát, cliparts, svg, Muži, kliparty, vektor, ilustrace, vektorový obrázek, ke stáhnutí, free, grafika

Doporučené použití klipartu: plakáty, inkscape, Pinterest, prezentace, referáty, Twitter, články, PowerPoint, word, dokumenty, dokument, office, openOffice, plakát, kalendář, web

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový klipart Thomas Alva Edison ke stažení, vektorový klipart Windsurfing ke stažení nebo obrázek, klipart Digitální znak X ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.