Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Beznohý pirát, Muži nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Beznohý pirát zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Beznohý pirát. Vektorová ilustrace Beznohý pirát je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Beznohý pirát zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Beznohý pirát ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Beznohý pirát ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1107x1600
886x1280
554x800
346x500
111x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 464 518 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: hund

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Beznohý pirát je v kategorii Obrázky, kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kuře zdarma Podívejte se i na ilustrace M4B ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Mapa Ekvádoru ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, svg, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, free, ke stažení, download, Muži, klipart, kliparty, vektorový obrázek, obrázek, Beznohý pirát, ilustrace, cliparts

Doporučené použití klipartu: referáty, seminární práce, Adobe Illustrator , dokumenty, pozvánky, webové stránky, avatar, web, blog, inkscape, Instagram, Facebook, textové dokumenty, plakáty, škola, fotokniha

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Bílý jezdec zdarma, vektor Bílej jezdec ke stažení nebo obrázek Jak divoký ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.