Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Beznohý pirát, Muži nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Beznohý pirát zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Beznohý pirát. Vektorová ilustrace Beznohý pirát je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Beznohý pirát zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Beznohý pirát ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Beznohý pirát ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1107x1600
886x1280
554x800
346x500
111x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 464 518 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: hund

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Beznohý pirát se nachází v kategorii Kliparty muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Narozeniny číslo 4 ke stažení Podívejte se i na klipart Modrý netopýr ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Buldok zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrace, svg, Beznohý pirát, Muži, grafika, Beznohý pirát, cliparts, obrázek, ke stáhnutí, zdarma, ke stažení, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: blog, časopis, Pinterest, word, profilovka, Adobe Illustrator , kalendář, Facebook, referáty, škola, články, plakát, PowerPoint, prezentace, dokumenty, openOffice

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Dioxin ke stažení, ilustrace Sněhová vločka ke stáhnutí nebo vektor Kopečková zmrzlina zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.