Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Beznohý pirát (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Beznohý pirát zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Beznohý pirát. Kreslená ilustrace Beznohý pirát je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Beznohý pirát zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Beznohý pirát ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Beznohý pirát ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1107x1600
886x1280
554x800
346x500
111x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 464 518 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: hund

Líbí se vám klipart Beznohý pirát? Pak se podělte s kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Klipart Beznohý pirát se nachází v sekci Ilustrační kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Baseballistka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červené C ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Tyrkysové auto ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, cliparts, Beznohý pirát, svg, download, ke stažení, klipart, ke stáhnutí, vektor, ilustrační obrázek, kliparty, Muži, zdarma, Beznohý pirát, obrázek

Doporučené použití klipartu: kalendář, časopis, blog, video, textové dokumenty, Facebook, inkscape, Twitter, seminární práce, diář, pozvánky, profil, office, PowerPoint, profilovka, webové stránky

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek, klipart Černá medúza ke stažení, vektorový obrázek Sněžení ke stažení nebo vektorový obrázek Cirkus ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.