Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Leguán zelený (Zvířata) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Leguán zelený zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Leguán zelený. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Leguán zelený nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Leguán zelený zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Leguán zelený ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Leguán zelený ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1487
1280x1190
800x744
500x465
160x149

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 71 177 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: oksmith

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Leguán zelený s dalšími lidmi na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Obrázek Leguán zelený se nachází v kategorii Kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Digitální znak Z ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hvězdičky ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Rychlovlak ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, zdarma, Zvířata, ilustrační obrázek, free, download, kliparty, svg, vektor, klipart, ilustrace, obrázek, Leguán zelený, ke stažení, grafika

Doporučené použití klipartu: corelDraw, profilovka, dokument, referáty, openOffice, avatar, Instagram, památník, PowerPoint, kalendář, seminární práce, wordpress, eshop, Facebook, články, web

Mezi hezké kresby patří i obrázek Ostružina ke stažení, obrázek, klipart CFG ke stažení nebo vektorový klipart Martin Luther ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.