Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Vrabec (Ptáci) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vrabec zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Vrabec. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vrabec zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Vrabec ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vrabec ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1339x1600
1071x1280
669x800
418x500
134x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 528 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: oksmith

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Vrabec s přáteli a kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Vektorový obrázek Vrabec se nachází v sekci Ilustrační kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zerene eurydice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart HTML ikona zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Trubička ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, cliparts, ke stáhnutí, Vrabec, kliparty, free, obrázek, grafika, vektorový obrázek, ke stažení, zdarma, ilustrační obrázek, vektor, ilustrace, Vrabec

Doporučené použití klipartu: blog, plakáty, vizitky, openOffice, deníček, eshop, etikety, corelDraw, brožury, seminární práce, škola, Instagram, PowerPoint, články, inkscape, magazín, tiskoviny

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek, klipart Žabka ke stáhnutí, obrázek, klipart Uruguay ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Květinový dekor zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.