Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Tmavozelený motýl (Hmyz) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tmavozelený motýl zdarma ke stažení

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název Tmavozelený motýl. Pakliže si chcete obrázek Tmavozelený motýl stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tmavozelený motýl zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Tmavozelený motýl ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tmavozelený motýl ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1100
1280x880
800x550
500x344
160x110

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 64 626 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Firkin

Líbí se vám klipart Tmavozelený motýl? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Obrázek Tmavozelený motýl patří do kategorie Obrázky, kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace XHTML ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Perníková chaloupka ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Zapalovací svíčka ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Tmavozelený motýl, vektor, free, zdarma, kliparty, ke stáhnutí, download, vektorový obrázek, Hmyz, ilustrační obrázek, Tmavozelený motýl, svg, ke stažení, grafika, klipart

Doporučené použití klipartu: fotokniha, plakáty, diář, seminární práce, blog, profilovka, plakát, webové stránky, Pinterest, manuály, vstupenky, tiskoviny, články, časopis, inkscape, corelDraw, kalendář

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Elfka ke stažení, obrázek Drápy ke stažení nebo klipart Kytara ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.