Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Egyptské pyramidy, Stavby zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Egyptské pyramidy zdarma ke stažení

Egyptské pyramidy je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Stahujte klipart Egyptské pyramidy v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Egyptské pyramidy zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Obrázek Egyptské pyramidy ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Egyptské pyramidy ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x847
1280x678
800x424
500x265
160x85

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 138 542 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: CLXVI

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Egyptské pyramidy je v sekci Obrázky, kliparty stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Červivé jablko ke stažení Podívejte se i na ilustrace Červené vajíčko ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Porsche zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ke stažení, ilustrační obrázek, download, klipart, ke stáhnutí, vektorový obrázek, vektor, Stavby, free, obrázek, Egyptské pyramidy, ilustrace, zdarma, svg

Doporučené použití klipartu: škola, PowerPoint, Instagram, referáty, web, časopis, plakáty, pozvánky, textové dokumenty, inkscape, fotokniha, Twitter, webové stránky, články, profil, Pinterest

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Krocan ke stažení, vektor Červená ozdoba ke stáhnutí nebo obrázek Mapa Itálie zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.