Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Egyptské pyramidy (Stavby) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Egyptské pyramidy zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Egyptské pyramidy. Klipart Egyptské pyramidy je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Egyptské pyramidy v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Egyptské pyramidy zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Egyptské pyramidy ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Egyptské pyramidy ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x847
1280x678
800x424
500x265
160x85

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 138 542 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: CLXVI

Potěší nás, pokud budete tento klipart Egyptské pyramidy sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Obrázek Egyptské pyramidy je v sekci Vektorové obrázky stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek DOCB ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart William Harvey ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Banány zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, cliparts, ke stažení, ke stáhnutí, Egyptské pyramidy, free, obrázek, kliparty, ilustrace, svg, zdarma, Egyptské pyramidy, vektor, vektorový obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: časopis, plakát, škola, seminární práce, inkscape, památník, plakáty, Facebook, blog, etikety, textové dokumenty, Adobe Illustrator, články, webové stránky, Twitter, profil

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový klipart Pěšec zdarma, vektorový klipart Druhé místo ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Mapa Bhútánu ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.