Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Egyptské pyramidy, Stavby zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Egyptské pyramidy zdarma ke stažení

Egyptské pyramidy je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Stahujte klipart Egyptské pyramidy v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Egyptské pyramidy zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Egyptské pyramidy ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Egyptské pyramidy ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x847
1280x678
800x424
500x265
160x85

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 138 542 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: CLXVI

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Egyptské pyramidy se nachází v sekci Ilustrační kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Santa čepice ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Hroznové víno zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Ježíš ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektor, ilustrace, Stavby, zdarma, vektorový obrázek, obrázek, download, svg, klipart, cliparts, kliparty, Egyptské pyramidy, Egyptské pyramidy, free

Doporučené použití klipartu: dokumenty, web, corelDraw, profilovka, Pinterest, blog, Facebook, office, profil, články, openOffice, plakáty, památník, inkscape, Adobe Illustrator , fotokniha

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Autobus ke stáhnutí, obrázek Video projektor zdarma nebo klipart Mapa Turecka ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.