Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Egyptské pyramidy, Stavby zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Egyptské pyramidy zdarma ke stažení

Egyptské pyramidy je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Stahujte klipart Egyptské pyramidy v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Egyptské pyramidy zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Egyptské pyramidy ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Egyptské pyramidy ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x847
1280x678
800x424
500x265
160x85

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 138 542 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: CLXVI

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Egyptské pyramidy se nachází v kategorii Ilustrační obrázky stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Plato s vejci ke stažení Podívejte se i na vektor Bubble tea ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Arizona zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, free, Egyptské pyramidy, vektorový obrázek, kliparty, klipart, zdarma, svg, ilustrační obrázek, grafika, download, ke stáhnutí, obrázek, ke stažení, Stavby

Doporučené použití klipartu: corelDraw, avatar, plakát, PowerPoint, dokument, textové dokumenty, Twitter, Pinterest, profil, word, dokumenty, články, seminární práce, fotokniha, office, časopis

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Chléb a víno ke stažení, obrázek Ovečky ke stáhnutí nebo klipart Digitální znak O zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.