Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Egyptské pyramidy, Stavby zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Egyptské pyramidy zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Egyptské pyramidy. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Egyptské pyramidy ve formátu SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Egyptské pyramidy? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Egyptské pyramidy zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Egyptské pyramidy ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Egyptské pyramidy ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x847
1280x678
800x424
500x265
160x85

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 138 542 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: CLXVI

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Egyptské pyramidy je v kategorii Ilustrační obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart DOCM ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Koleje zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Irák ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Egyptské pyramidy, cliparts, ke stáhnutí, download, zdarma, ke stažení, free, vektorový obrázek, ilustrace, Egyptské pyramidy, Stavby, klipart, svg, ilustrační obrázek, obrázek

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, Pinterest, Twitter, škola, plakát, prezentace, webové stránky, blog, inkscape, plakáty, office, památník, web, avatar, profil, textové dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Segway ke stáhnutí, klipart Malé písmeno X zdarma nebo ilustrace Žena s nepovedeným účesem ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.