Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Egyptské pyramidy (Stavby) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Egyptské pyramidy zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Egyptské pyramidy. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Egyptské pyramidy nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Egyptské pyramidy zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Obrázek Egyptské pyramidy ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Egyptské pyramidy ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x847
1280x678
800x424
500x265
160x85

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 138 542 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: CLXVI

Sdílejte obrázek, klipart Egyptské pyramidy s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový klipart Egyptské pyramidy patří do sekce Vektorové kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek HTML formát ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart MPP zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Muchomůrka červená ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Egyptské pyramidy, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Stavby, Egyptské pyramidy, zdarma, ke stažení, obrázek, ilustrace, svg, cliparts, ilustrační obrázek, free, klipart, grafika

Doporučené použití klipartu: diář, dokument, corelDraw, blog, referáty, profilovka, pozvánky, škola, fotokniha, wordpress, avatar, etikety, textové dokumenty, Pinterest, Facebook, plakáty

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Zákaz fotografování ke stáhnutí, vektor Žlutý tulipán zdarma nebo obrázek Valentina Těreškovová zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.