Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Stará rachejtle (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Stará rachejtle zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Stará rachejtle. Klipart Stará rachejtle je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Stará rachejtle? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stará rachejtle zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Stará rachejtle ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stará rachejtle ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

575x1600
459x1280
287x800
179x500
57x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 56 124 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Hansi / johnny_automatic

Tento obrázek s názvem (Stará rachejtle) můžete sdílet s ostatními na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový obrázek Stará rachejtle je v kategorii Obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Digitální znak O ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Berneška kanadská ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Programátor ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, download, svg, ke stáhnutí, Stará rachejtle, cliparts, vektor, ke stažení, zdarma, klipart, Stará rachejtle, obrázek, free, ilustrace, kliparty

Doporučené použití klipartu: katalog, brožury, inkscape, prezentace, referáty, Twitter, PowerPoint, openOffice, vstupenky, word, kalendář, web, avatar, office, blog, Instagram, deníček

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový obrázek Afrika mapa ke stažení, vektor Salvador zdarma nebo vektor Krokus ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavou grafiku najdete také tam.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.