Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Stará rachejtle, Ženy do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Stará rachejtle zdarma ke stažení

Stará rachejtle je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Stará rachejtle je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stará rachejtle zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Stará rachejtle ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stará rachejtle ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

575x1600
459x1280
287x800
179x500
57x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 56 124 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Hansi / johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Stará rachejtle je v sekci Ilustrační obrázky Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kávovar ke stažení Podívejte se i na ilustrace Modrý drahokam ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart CDR zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stažení, ke stáhnutí, obrázek, svg, Stará rachejtle, download, vektorový obrázek, cliparts, Stará rachejtle, free, zdarma, vektor, grafika, Ženy

Doporučené použití klipartu: fotokniha, web, webové stránky, Instagram, články, openOffice, Adobe Illustrator , plakát, inkscape, blog, škola, profil, Pinterest, plakáty, dokumenty, prezentace

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Modrý drahokam ke stažení, vektor Lopata ke stáhnutí nebo obrázek Kávovar zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.