Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Narozeniny číslo 6 (Symboly) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Narozeniny číslo 6 zdarma ke stažení

Narozeniny číslo 6 je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorová ilustrace Narozeniny číslo 6 je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narozeniny číslo 6 zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Narozeniny číslo 6 ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narozeniny číslo 6 ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

996x1600
796x1280
498x800
311x500
100x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 171 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Narozeniny číslo 6 s ostatními na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

Vektorový obrázek Narozeniny číslo 6 patří do sekce Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Sýkorka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ježíš Kristus ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Monarcha stěhovavý ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Symboly, klipart, download, ke stáhnutí, svg, Narozeniny číslo 6, cliparts, kliparty, obrázek, grafika, vektor, zdarma, free, ilustrační obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: škola, webové stránky, eshop, tiskoviny, vstupenky, pozvánky, Instagram, textové dokumenty, corelDraw, kalendář, magazín, brožury, fotografie, word, profilovka, časopis, etikety

Mezi hezké kresby patří i klipart Fialová žirafa ke stažení, vektorový obrázek Hvězdnice pyrenejská zdarma nebo obrázek Zkumavka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé kliparty najdete také tam.