Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Klíště, Hmyz nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Klíště zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Klíště. Vektorová ilustrace Klíště je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Klíště? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Klíště zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Klíště ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Klíště ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1273x1600
1018x1280
637x800
398x500
127x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 617 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Juhele

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Klíště patří do sekce Ilustrační kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Skalpel zdarma Podívejte se i na vektor Croissant ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Věštkyně ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Klíště, ilustrační obrázek, svg, ke stažení, Klíště, cliparts, ilustrace, download, grafika, vektor, kliparty, obrázek, vektorový obrázek, klipart, zdarma

Doporučené použití klipartu: kalendář, památník, pozvánky, Adobe Illustrator , web, seminární práce, plakát, prezentace, profilovka, inkscape, blog, Instagram, referáty, corelDraw, PowerPoint, textové dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Africká zvířata zdarma, obrázek USB ke stažení nebo klipart Vzducholoď ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.