Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Klíště (Hmyz) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Klíště zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Klíště. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Klíště nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Klíště zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Klíště ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Klíště ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1273x1600
1018x1280
637x800
398x500
127x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 617 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Juhele

Potěší nás, pokud budete tento klipart Klíště sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový klipart Klíště je v sekci Ilustrační obrázky hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart SWF soubor ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Íránu ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Stromek s dárky zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Klíště, ke stažení, cliparts, Klíště, Hmyz, grafika, zdarma, vektor, ke stáhnutí, svg, download, klipart, free, kliparty, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: dokumenty, památník, škola, eshop, web, kalendář, PowerPoint, pozvánky, diář, corelDraw, word, etikety, časopis, plakát, prezentace, openOffice

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Žralok hedvábný zdarma, klipart Koště ke stáhnutí nebo ilustrace Odpalovací zařízení ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.