Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Klíště, Hmyz nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Klíště zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Klíště. Vektorová ilustrace Klíště je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Klíště? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Klíště zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Klíště ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Klíště ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1273x1600
1018x1280
637x800
398x500
127x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 617 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Juhele

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Klíště je v kategorii Ilustrační kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Větrák zdarma Podívejte se i na obrázek Cikáda ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Ibišek ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, free, zdarma, Hmyz, Klíště, kliparty, obrázek, Klíště, vektor, download, svg, klipart, grafika

Doporučené použití klipartu: prezentace, časopis, pozvánky, dokument, seminární práce, články, webové stránky, avatar, office, Instagram, Facebook, plakát, word, openOffice, textové dokumenty, kalendář

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Dévédéčko zdarma, klipart Hvězdičky ke stažení nebo ilustrace Žluté fazole ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.