Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Klíště, Hmyz nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Klíště zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Klíště. Obrázek Klíště je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Klíště zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Klíště ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Klíště ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1273x1600
1018x1280
637x800
398x500
127x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 617 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Juhele

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Klíště se nachází v kategorii Vektorové obrázky hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Šipka ke stažení Podívejte se i na klipart Smajlík ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Krokodýl zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Hmyz, ilustrace, ke stažení, free, svg, Klíště, download, vektorový obrázek, vektor, ke stáhnutí, Klíště, cliparts, ilustrační obrázek, obrázek

Doporučené použití klipartu: word, Facebook, profilovka, dokument, web, avatar, Adobe Illustrator , plakát, škola, Twitter, inkscape, profil, dokumenty, corelDraw, seminární práce, PowerPoint

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Zamilovaný smajlík ke stažení, ilustrace Strakaté srdce ke stáhnutí nebo vektor Zlatý zavináč zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.