Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Klíště (Hmyz) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Klíště zdarma ke stažení

Klíště je název dalšího obrázku resp. klipartu. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Klíště ve formátu SVG. Náš tip. Použijte obrázek Klíště v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Klíště zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Klíště ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Klíště ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1273x1600
1018x1280
637x800
398x500
127x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 617 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Juhele

Líbí se vám klipart Klíště? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Obrázek Klíště je v kategorii Vektorové kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Olivy ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kleště ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Porsche ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, kliparty, ke stažení, zdarma, obrázek, vektor, download, ilustrace, grafika, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, klipart, vektorový obrázek, Klíště, Klíště

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, openOffice, web, pozvánky, fotokniha, textové dokumenty, inkscape, Pinterest, prezentace, PowerPoint, plakát, Instagram, Twitter, kalendář, škola, corelDraw

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart I love you ke stažení, vektor Vánoční medvídek ke stažení nebo obrázek Květiny ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.