Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Klíště, Hmyz nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Klíště zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Klíště. Vektorová ilustrace Klíště je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Klíště? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Klíště zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Klíště ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Klíště ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1273x1600
1018x1280
637x800
398x500
127x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 617 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Juhele

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Klíště je v kategorii Vektorové kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mikrovlnná trouba ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Smoothie zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Bicí nástroje ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, free, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, svg, klipart, Klíště, vektor, Hmyz, obrázek, ke stažení, kliparty, zdarma, Klíště

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, Instagram, inkscape, seminární práce, avatar, plakáty, profil, webové stránky, škola, profilovka, Pinterest, Adobe Illustrator , dokument, články, fotokniha, plakát

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Merry Christmas ke stáhnutí, vektor Zlatá ozdoba zdarma nebo obrázek Lesní roh ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.