Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Klíště, Hmyz nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Klíště zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Klíště. Vektorová ilustrace Klíště je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Klíště? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Klíště zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Klíště ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Klíště ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1273x1600
1018x1280
637x800
398x500
127x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 617 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Juhele

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Klíště je v kategorii Ilustrační obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Hamburger zdarma Podívejte se i na ilustrace Digitální číslo 5 ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Dharmačakra ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, svg, zdarma, ilustrace, klipart, ke stažení, vektor, Klíště, kliparty, free, grafika, Klíště, vektorový obrázek, Hmyz, download

Doporučené použití klipartu: prezentace, Adobe Illustrator , office, dokument, profilovka, Pinterest, fotokniha, web, časopis, škola, články, PowerPoint, památník, corelDraw, kalendář, word

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Růžová mašle zdarma, vektor Škorpion ke stažení nebo obrázek Červená kraslice ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.