Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Klíště (Hmyz) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Klíště stahujte zdarma

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Klíště. Obrázek Klíště je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Klíště? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Klíště zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Klíště ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Klíště ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1273x1600
1018x1280
637x800
398x500
127x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 617 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Juhele

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Klíště se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Klíště patří do kategorie Obrázky, kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Státy USA ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Basový klíč ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Neuron ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrace, zdarma, ilustrační obrázek, Hmyz, svg, obrázek, grafika, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Klíště, free, download, vektor, ke stažení

Doporučené použití klipartu: brožury, letáky, inkscape, web, časopis, oznámení, profil, Twitter, office, Adobe Illustrator, katalog, eshop, word, video, deníček, openOffice, dokumenty

Mezi hezké kresby patří i vektor Bylinky ke stažení, vektorový klipart Zlaté číslo 5 zdarma nebo klipart Bernardýn ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.