Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Formát PDF, Symboly pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Formát PDF zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Formát PDF. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Formát PDF nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Formát PDF v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Formát PDF zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Formát PDF ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Formát PDF ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1440x1600
1152x1280
720x800
450x500
144x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 223 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Formát PDF je v kategorii Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Molo ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Mapa Kosova zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Hruška ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, obrázek, kliparty, ke stažení, download, ilustrační obrázek, zdarma, Formát PDF, grafika, ilustrace, klipart, vektor, Symboly, vektorový obrázek, free

Doporučené použití klipartu: webové stránky, plakáty, openOffice, word, web, Instagram, časopis, inkscape, pozvánky, office, plakát, textové dokumenty, referáty, seminární práce, profilovka, články

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Galgán ozdobný ke stáhnutí, vektor Narozeninové číslo 7 zdarma nebo obrázek Kovová píšťalka ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.