Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pedometr, Přístroje pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pedometr zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Pedometr. Pakliže si chcete obrázek Pedometr stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Pedometr lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pedometr zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Pedometr ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pedometr ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1172x1600
937x1280
586x800
366x500
117x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 130 722 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: conte magnus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Pedometr patří do sekce Ilustrační obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Sušenky zdarma Podívejte se i na klipart Pětieurovka ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Mapa pokladu ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Pedometr, Pedometr, svg, free, ilustrace, zdarma, vektor, download, ke stáhnutí, cliparts, kliparty, Přístroje, ke stažení, grafika

Doporučené použití klipartu: fotokniha, škola, časopis, seminární práce, plakát, kalendář, památník, dokumenty, Adobe Illustrator , avatar, profilovka, Twitter, plakáty, office, corelDraw, inkscape

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart ARJ zdarma, ilustrace Mongolsko ke stažení nebo vektor Kamna ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.