Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vysmátá dýně, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vysmátá dýně zdarma ke stažení

Vysmátá dýně je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Pakliže si chcete obrázek Vysmátá dýně stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Vysmátá dýně? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vysmátá dýně zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vysmátá dýně ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vysmátá dýně ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 84 546 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Jason M. Simanek

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Vysmátá dýně se nachází v sekci Ilustrační kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Znamení kozoroh ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Camembert zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Úd ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, zdarma, ke stáhnutí, grafika, vektorový obrázek, kliparty, cliparts, Vysmátá dýně, download, ilustrační obrázek, vektor, ilustrace, Halloween, free, ke stažení

Doporučené použití klipartu: seminární práce, textové dokumenty, fotokniha, časopis, office, webové stránky, plakáty, referáty, profil, Twitter, word, Pinterest, prezentace, plakát, inkscape, pozvánky

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Smějící se kytka ke stáhnutí, obrázek Happy New Year zdarma nebo klipart Černá vdova ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.