Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vysmátá dýně, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vysmátá dýně zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Vysmátá dýně. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vysmátá dýně zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vysmátá dýně ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vysmátá dýně ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 84 546 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Jason M. Simanek

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Vysmátá dýně je v sekci Obrázky halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Stříbrný prsten ke stažení Podívejte se i na ilustrace Člověk ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Štika zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, download, free, kliparty, Vysmátá dýně, ke stáhnutí, Vysmátá dýně, svg, cliparts, vektorový obrázek, klipart, Halloween, vektor, ke stažení, zdarma

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, profilovka, inkscape, škola, avatar, Twitter, word, plakát, webové stránky, kalendář, Adobe Illustrator , Instagram, prezentace, časopis, seminární práce, dokument

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Mandolína ke stažení, vektor Auto budoucnosti ke stáhnutí nebo obrázek Domácí adresář zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.