Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vysmátá dýně, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vysmátá dýně zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Vysmátá dýně. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vysmátá dýně zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vysmátá dýně ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vysmátá dýně ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 84 546 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Jason M. Simanek

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Vysmátá dýně je v kategorii Obrázky, kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Adventní svícen zdarma Podívejte se i na ilustrace Papričky ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Alžírsko ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, grafika, free, download, kliparty, ke stáhnutí, ilustrace, vektorový obrázek, cliparts, obrázek, Vysmátá dýně, Halloween, zdarma, Vysmátá dýně, ke stažení

Doporučené použití klipartu: Twitter, pozvánky, referáty, avatar, inkscape, word, webové stránky, PowerPoint, Instagram, časopis, profilovka, blog, textové dokumenty, profil, škola, prezentace

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Severní a Jižní Korea zdarma, vektor Starý sporťák ke stažení nebo obrázek Hasič ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.