Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Vysmátá dýně (Halloween) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vysmátá dýně zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Vysmátá dýně. Vektorová ilustrace Vysmátá dýně je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vysmátá dýně zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Vysmátá dýně ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vysmátá dýně ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 84 546 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Jason M. Simanek

Obrázek, klipart pojmenovaný Vysmátá dýně můžete sdílet s vašimi kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový obrázek Vysmátá dýně se nachází v kategorii Ilustrační kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Hlásná trouba ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Žaludy ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Rogalo zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrace, kliparty, vektor, ke stáhnutí, Vysmátá dýně, Halloween, Vysmátá dýně, ke stažení, obrázek, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, zdarma, svg, free

Doporučené použití klipartu: pozvánky, diář, Twitter, avatar, inkscape, PowerPoint, blog, Facebook, corelDraw, plakát, office, dokument, kalendář, video, openOffice, Pinterest

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek, klipart Kytky zdarma, vektorový obrázek Modrý zvýrazňovač ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Galgán ozdobný ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.