Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Vysmátá dýně (Halloween) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vysmátá dýně zdarma ke stažení

Vysmátá dýně je titulkem tohoto hezkého vektorového obrázku. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Vysmátá dýně? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vysmátá dýně zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vysmátá dýně ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vysmátá dýně ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 84 546 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Jason M. Simanek

Líbí se vám klipart Vysmátá dýně? Pak se podělte s dalšími lidmi prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Obrázek Vysmátá dýně patří do sekce Vektorové kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Megafon ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Borůvkový koláč ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Smajlík s knírem ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Vysmátá dýně, grafika, ke stáhnutí, Halloween, svg, free, kliparty, ilustrace, download, vektor, ilustrační obrázek, ke stažení, zdarma, Vysmátá dýně

Doporučené použití klipartu: fotokniha, deníček, diář, pozvánky, prezentace, web, referáty, plakát, blog, Pinterest, dokumenty, plakáty, manuály, video, dokument, etikety, památník

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Severní Korea ke stažení, vektor Pěšec zdarma nebo obrázek Digitální znak W ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.