Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Lebka s růžemi (Halloween) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lebka s růžemi zdarma ke stažení

Na této stránce koukáte na další z řady pěkných obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Lebka s růžemi. Vektorový obrázek Lebka s růžemi jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lebka s růžemi zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Lebka s růžemi ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lebka s růžemi ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x989
1280x791
800x495
500x309
160x99

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 370 304 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: j4p4n

Tento obrázek s názvem (Lebka s růžemi) můžete sdílet s přáteli a kamarády na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Lebka s růžemi je v sekci Ilustrační obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart TEX ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Uklízečka ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Větrná turbína ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrační obrázek, Halloween, ke stažení, download, grafika, klipart, ke stáhnutí, obrázek, free, Lebka s růžemi, svg, vektor, vektorový obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: Twitter, kalendář, katalog, avatar, plakáty, Adobe Illustrator, Pinterest, PowerPoint, wordpress, prezentace, vstupenky, škola, manuály, profilovka, tiskoviny, časopis, etikety

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Sněženka ke stažení, vektorový obrázek Hrábě ke stáhnutí nebo ilustrace Miska se srdíčky ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavou grafiku najdete také tam.