Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační Vektorová Grafika s tématem Smajlíci stahujte zdarma

Vektorové obrázky, kliparty s motivem Smajlíci stahujte zdarma

Smajlíci (též je nazýváme emotikony) - tito malí "xichtíci" jsou dnes velmi populární. Prakticky se bez nich neobejde žádných chat, obecně je nalezneme ve většině internetové komunikace. Se smajlíkama se setkáváme v sociálních sítích jako Facebook, Twitter, při komunikaci přes Skype, ICQ, jabber a jiné "kecálky". K dispozici pro vás jsou základní smajlíci jako smutný smajlík, různobarevní smajlíci - modrý smajlík nebo fialový smajlík a jsou tu i kompletní sady smajlíků. Ze zdrojového .svg souboru nebo z velkého .png lze výřezem z těchto sad získat obrázky jednotlivých smajlíků.

Nač využít lze využít naše smajlíky? Nabízí se přidání na profil např. na Facebook, do vlastních webových stránek (například do knihy návštěv), do prezentací, přání, apod. Ke smajlíkům patří smích stejně jako k vtipům. Navštivte stránku s vtipy, například s vtipy o blondýnách nebo s vtipy o zvířatech.
rehabs in cape town Následuje seznam obrázků a klipartů se smajlíky, které jsou k dispozici zdarma ke stažení:
fialový smajlík, ďáblík, smajlík farmář, hladový smajlík, sada emotikonů, smajlíci sada, smrkající smajlík, spící smajlík, plačící smajlík, modrý smajlík, blijící smajlík, sada smajlíků, smajlík panda, smutný smajlík, zamilovaný smajlík a smajlík s brýlemi.
Visit our selection of rehabs in cape town for more information. Visit our selection of rehabs in cape town for more information. Stejně jako všechny jiné obrázky z těchto stránek, jsou i tyto kliparty k dispozici zadarmo ke stažení. Obrázky lze využít pro tvorbu domácích úkolů, ilustračních obrázků do seminárních, diplomových nebo bakalářských prací a to jak v textových dokumentech vytvořených v Microsoft Office Wordu (nebo Libre Office Writeru), tak i v power-pointových prezentacích. Taktéž můžete obrázky použít na webových stránkách nebo sociálních sítích. Tyto kreslené vektorové obrázky jsou zdarma ke stažení nejenom ve vektorovém (SVG) souboru, ale i v bitmapovém formátu PNG pro případ, že by váš software nepodporoval svg formát.