Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Tmavomodrá mašle (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tmavomodrá mašle zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Tmavomodrá mašle. Kreslená ilustrace Tmavomodrá mašle je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tmavomodrá mašle zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Tmavomodrá mašle ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tmavomodrá mašle ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1082x1280
677x800
422x500
135x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 53 424 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Firkin

Sdílejte obrázek, klipart Tmavomodrá mašle s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Klipart Tmavomodrá mašle patří do kategorie Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace JSP formát ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kaštany zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Ulita ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, grafika, download, obrázek, Tmavomodrá mašle, Vánoce, ke stažení, svg, kliparty, ilustrace, klipart, vektor, ke stáhnutí, free, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, webové stránky, profilovka, Instagram, video, eshop, Pinterest, avatar, etikety, kalendář, referáty, plakáty, office, diář, web, profil

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Brad Pitt ke stáhnutí, ilustrace Růžičky zdarma nebo klipart Medúza zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.