Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hasičská stanice, Stavby zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hasičská stanice zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Hasičská stanice. Obrázek Hasičská stanice je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hasičská stanice zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hasičská stanice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hasičská stanice ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1356
1280x1084
800x678
500x424
160x136

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 55 279 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mimooh

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Hasičská stanice je v kategorii Obrázky, kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor BMW touring zdarma Podívejte se i na ilustrace MIDI ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Mozart ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, zdarma, download, Stavby, ke stažení, vektor, kliparty, ke stáhnutí, grafika, ilustrace, ilustrační obrázek, cliparts, vektorový obrázek, klipart, svg

Doporučené použití klipartu: seminární práce, openOffice, office, inkscape, škola, Facebook, Instagram, dokumenty, web, corelDraw, památník, blog, word, články, webové stránky, referáty

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Lyndon Johnson zdarma, vektor Kondor ke stažení nebo obrázek Strakatá ozdoba ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.