Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Santa se sobem (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Santa se sobem zdarma ke stažení

Nacházíte se na podstránce, která obsahuje vektorový klipart s výstižným názvem Santa se sobem. Vektorový obrázek Santa se sobem je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa se sobem zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Santa se sobem ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa se sobem ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 54 303 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: zeimusu

Sdílejte obrázek, klipart Santa se sobem s kolegy na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový obrázek Santa se sobem je v kategorii Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Květák ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Karmínová stužka zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Špión ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Santa se sobem, obrázek, zdarma, vektorový obrázek, klipart, cliparts, free, kliparty, ke stáhnutí, download, vektor, Vánoce, ilustrace, svg, Santa se sobem

Doporučené použití klipartu: Instagram, wordpress, fotokniha, památník, plakát, referáty, textové dokumenty, corelDraw, kalendář, manuály, plakáty, seminární práce, časopis, prospekty, škola, web, brožury

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový obrázek Hvězdička ke stáhnutí, vektorový obrázek Sluneční brýle ke stažení nebo vektor Nůž zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.