Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Santa se sobem, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Santa se sobem zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Santa se sobem. Klipart Santa se sobem je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Santa se sobem? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa se sobem zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Santa se sobem ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa se sobem ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 54 303 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: zeimusu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Santa se sobem je v sekci Vektorové obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Krocan ke stažení Podívejte se i na obrázek Srdce ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Mapa zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrační obrázek, Vánoce, kliparty, grafika, svg, vektorový obrázek, download, vektor, ilustrace, klipart, Santa se sobem, free, ke stáhnutí, Santa se sobem

Doporučené použití klipartu: prezentace, pozvánky, Facebook, word, dokument, referáty, seminární práce, Adobe Illustrator , profil, škola, památník, PowerPoint, inkscape, Pinterest, corelDraw, časopis

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Agentka ke stažení, klipart Lékařka ke stáhnutí nebo ilustrace Jablka zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.