Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Santa se sobem, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Santa se sobem zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Santa se sobem. Obrázek Santa se sobem je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa se sobem zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Santa se sobem ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa se sobem ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 54 303 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: zeimusu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Santa se sobem je v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor M4C ke stažení Podívejte se i na ilustrace Lego panáček ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Vodováha zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vánoce, obrázek, vektorový obrázek, ilustrace, ke stažení, kliparty, zdarma, Santa se sobem, grafika, vektor, free, ilustrační obrázek, klipart, download, cliparts

Doporučené použití klipartu: blog, dokumenty, Pinterest, Facebook, časopis, textové dokumenty, openOffice, profil, profilovka, web, word, seminární práce, office, plakát, referáty, corelDraw

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Donald Trump ke stažení, vektor Píšťalka ke stáhnutí nebo obrázek Mapa Srbska zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.