Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kedlubny, Zelenina do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kedlubny zdarma ke stažení

Kedlubny je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorová ilustrace Kedlubny je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Kedlubny v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kedlubny zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kedlubny ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kedlubny ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1002
1280x802
800x501
500x313
160x100

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 77 200 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kedlubny je v sekci Vektorové kliparty zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Diamant ke stažení Podívejte se i na ilustrace Červené D ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Smažená vajíčka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zelenina, cliparts, ilustrace, vektorový obrázek, klipart, Kedlubny, ke stáhnutí, grafika, Kedlubny, svg, free, ke stažení, ilustrační obrázek, kliparty, zdarma

Doporučené použití klipartu: seminární práce, PowerPoint, Pinterest, textové dokumenty, Facebook, prezentace, profilovka, profil, plakáty, fotokniha, dokument, plakát, webové stránky, referáty, kalendář, Twitter

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Mandelík hajní ke stažení, vektor Brambora ke stáhnutí nebo obrázek Rumba koule zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.