Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kedlubny (Zelenina) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kedlubny zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Kedlubny. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Kedlubny. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Kedlubny lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kedlubny zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kedlubny ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kedlubny ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1002
1280x802
800x501
500x313
160x100

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 77 200 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Kedlubny s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Klipart Kedlubny je v kategorii Vektorové obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Mapa Itálie ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Omán zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Rozkrojená cibule ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, zdarma, obrázek, klipart, kliparty, Kedlubny, svg, vektor, grafika, free, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Kedlubny, ke stažení, cliparts

Doporučené použití klipartu: časopis, office, škola, video, eshop, články, word, webové stránky, plakát, kalendář, Adobe Illustrator, web, wordpress, blog, profil, PowerPoint

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový klipart Zlatý prsten ke stáhnutí, vektorový klipart Albert Einstein zdarma nebo obrázek, klipart Znak býk zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.