Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek jin-jang, Náboženství nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart jin-jang zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný jin-jang. Klipart jin-jang je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná jin-jang? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart jin-jang zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Obrázek jin-jang ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart jin-jang ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 450 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Multimotyl

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart jin-jang je v kategorii Ilustrační obrázky náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor EPS zdarma Podívejte se i na ilustrace Dřevěné srdce ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Mapa Nepálu ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektorový obrázek, obrázek, cliparts, jin-jang, free, ilustrační obrázek, ilustrace, kliparty, ke stáhnutí, klipart, jin-jang, download, ke stažení, Náboženství

Doporučené použití klipartu: články, referáty, profil, dokumenty, openOffice, prezentace, kalendář, avatar, PowerPoint, blog, pozvánky, profilovka, škola, památník, word, Instagram

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Stříbrný veterán zdarma, vektor Narozeniny číslo 5 ke stažení nebo obrázek Tetování ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.