Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bowling, Ostatní nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bowling zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Bowling. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bowling zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Bowling ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bowling ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1333x1600
1067x1280
667x800
417x500
133x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 111 036 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Bowling patří do sekce Vektorové kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Nesahat zdarma Podívejte se i na klipart Kamion ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Jezevčík ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Ostatní, cliparts, grafika, obrázek, klipart, svg, vektor, kliparty, ke stažení, ke stáhnutí, free, ilustrace, zdarma, download

Doporučené použití klipartu: škola, Twitter, profil, Facebook, Pinterest, časopis, dokument, plakáty, prezentace, dokumenty, referáty, openOffice, fotokniha, Adobe Illustrator , corelDraw, word

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Pošťák zdarma, ilustrace Kytka ke stažení nebo vektor Santova lebka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.