Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bowling, Ostatní nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bowling zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Bowling. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bowling zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Bowling ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1333x1600
1067x1280
667x800
417x500
133x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 111 036 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Bowling se nachází v sekci Obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Sigmund Freud ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Voják zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Maminka ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ilustrace, obrázek, grafika, cliparts, vektor, ilustrační obrázek, download, free, ke stáhnutí, Bowling, kliparty, Ostatní, ke stažení, Bowling

Doporučené použití klipartu: Instagram, office, Pinterest, PowerPoint, časopis, seminární práce, profilovka, blog, dokument, openOffice, textové dokumenty, škola, referáty, prezentace, dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Lebka se zkříženými hnáty ke stáhnutí, ilustrace Zvoneček zdarma nebo vektor Jahody ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.