Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Bowling (Ostatní) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bowling ke stažení zadarmo

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Bowling. Vektorový obrázek Bowling jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Obrázek můžete editovat, šířit a používat dokonce i pro komerční účely bez nutnosti žádat o povolení.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bowling zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bowling ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bowling ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1333x1600
1067x1280
667x800
417x500
133x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 111 036 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku:

Líbí se vám klipart Bowling? Pak se podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Obrázek Bowling se nachází v sekci Ilustrační kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kolouch ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Reportérka ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Ošatka s vajíčky ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stáhnutí, cliparts, zdarma, ilustrační obrázek, kliparty, vektorový obrázek, vektor, Ostatní, svg, klipart, grafika, ke stažení, Bowling, download

Doporučené použití klipartu: dokument, vizitky, wordpress, Adobe Illustrator, office, letáky, blog, inkscape, etikety, logo, webové stránky, web, Pinterest, word, profilovka, Twitter, corelDraw

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek, klipart APP ke stažení, vektor Otakárek fenyklový zdarma nebo vektorový obrázek Oranžové auto ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.