Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Severní Korea (Mapy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Severní Korea zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Severní Korea. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Severní Korea nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Severní Korea zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Klipart Severní Korea ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Severní Korea ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1487x1600
1189x1280
743x800
465x500
149x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 76 882 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: GDJ

Potěší nás, pokud budete tento klipart Severní Korea sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový obrázek Severní Korea patří do sekce Vektorové kliparty mapy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Jack Russell teriér ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ledňáček ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Klíče zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Severní Korea, Mapy, svg, free, kliparty, ilustrační obrázek, obrázek, grafika, Severní Korea, cliparts, ke stažení, ke stáhnutí, vektor, ilustrace, klipart

Doporučené použití klipartu: vizitky, vstupenky, office, inkscape, video, Instagram, corelDraw, eshop, Adobe Illustrator, tiskoviny, magazín, škola, openOffice, časopis, diář, prezentace, profilovka

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Zkumavka zdarma, obrázek Zelená ozdoba ke stažení nebo obrázek Luther Burbank ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.