Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Balón, Doprava do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Balón zdarma ke stažení

Balón je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Kreslená ilustrace Balón je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Balón lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Balón zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Balón ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Balón ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

960x1600
768x1280
480x800
300x500
95x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 503 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: zager

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Balón je v kategorii Vektorové obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Malé písmeno T zdarma Podívejte se i na obrázek Gibon ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Charlie Chaplin ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Balón, ilustrace, zdarma, kliparty, ke stáhnutí, vektor, cliparts, ilustrační obrázek, klipart, obrázek, Balón, grafika, vektorový obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: články, PowerPoint, inkscape, plakát, profilovka, office, word, památník, webové stránky, corelDraw, seminární práce, prezentace, dokumenty, pozvánky, plakáty, fotokniha

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Digitální znak 9 zdarma, klipart Retro vzducholoď ke stažení nebo ilustrace Hasičské auto ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.