Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Balón, Doprava do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Balón zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Balón. Vektorová ilustrace Balón je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Balón? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Balón zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Balón ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Balón ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

960x1600
768x1280
480x800
300x500
95x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 503 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: zager

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Balón je v kategorii Vektorové kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Přesýpací hodiny ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Stromový dům zdarma Mohl by vás také zajímat klipart XLSB ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, kliparty, ilustrační obrázek, klipart, Doprava, cliparts, obrázek, Balón, free, vektor, ilustrace, grafika, zdarma, svg, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: inkscape, word, pozvánky, textové dokumenty, blog, Instagram, Twitter, Pinterest, fotokniha, dokument, časopis, Facebook, prezentace, PowerPoint, openOffice, kalendář

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Uzavřená Eppendorfova zkumavka ke stáhnutí, vektor Argentina zdarma nebo obrázek Dharmačakra ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.