Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Balón, Doprava do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Balón zdarma ke stažení

Balón je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Kreslená ilustrace Balón je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Balón lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Balón zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Balón ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Balón ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

960x1600
768x1280
480x800
300x500
95x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 16 503 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: zager

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Balón se nachází v kategorii Ilustrační obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Tyranosaurus ke stažení Podívejte se i na klipart Adax ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek LCD monitor zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektorový obrázek, ke stažení, download, Balón, grafika, cliparts, vektor, ilustrace, klipart, Balón, kliparty, Doprava, svg, obrázek

Doporučené použití klipartu: webové stránky, časopis, profil, web, inkscape, škola, plakát, dokumenty, Pinterest, referáty, blog, prezentace, plakáty, Twitter, památník, textové dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Motýl ke stažení, ilustrace Irák ke stáhnutí nebo vektor Tramvaj piktogram zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.