Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Balón (Doprava) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Balón zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Balón. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Balón nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Balón zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Balón ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Balón ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

960x1600
768x1280
480x800
300x500
95x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 503 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: zager

Sdílejte obrázek, klipart Balón se známými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový klipart Balón je v kategorii Vektorové obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Zákaz natáčení ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Benzínový kanystr zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Betonová svodidla ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, cliparts, ke stažení, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, obrázek, grafika, zdarma, Balón, download, ilustrace, Balón, Doprava, vektorový obrázek, free

Doporučené použití klipartu: etikety, office, blog, eshop, kalendář, pozvánky, články, textové dokumenty, profil, časopis, profilovka, openOffice, video, Pinterest, plakáty, PowerPoint

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart Lékař ke stáhnutí, vektorový klipart Vánoční zvonečky zdarma nebo obrázek, klipart Zlaté O zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.