Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Balón (Doprava) do dokumentů, památníků, fotoknih zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart Balón zdarma

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Balón. Klipart Balón je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Balón zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Balón ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Balón ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

960x1600
768x1280
480x800
300x500
95x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 503 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: zager

Sdílejte klipart nazvaný Balón s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Klipart Balón patří do sekce Vektorové kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Všeobecná sestra ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Avokádo zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Střelec ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Balón, vektorový obrázek, Doprava, svg, Balón, download, obrázek, ke stažení, ilustrace, grafika, klipart, vektor, free, cliparts, zdarma

Doporučené použití klipartu: Facebook, Pinterest, avatar, profil, škola, dokumenty, vstupenky, fotokniha, vizitky, oznámení, prezentace, diář, magazín, kalendář, koláž, etikety, manuály

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Přepravka na psa ke stáhnutí, obrázek Strom ke stažení nebo obrázek Euro zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.