Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Balón (Doprava) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Balón zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Balón. Stahujte klipart Balón v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Balón v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Balón zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Balón ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Balón ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

960x1600
768x1280
480x800
300x500
95x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 503 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: zager

Potěší nás, pokud budete tento klipart Balón sdílet s blízkými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Obrázek Balón je v kategorii Obrázky, kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Bílý střelec ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Porsche 911 ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Honduras ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, zdarma, Balón, ke stažení, obrázek, grafika, Doprava, ilustrace, klipart, Balón, kliparty, svg, free

Doporučené použití klipartu: pozvánky, video, profil, etikety, web, Instagram, Adobe Illustrator, dokument, wordpress, word, prezentace, referáty, články, časopis, seminární práce, Twitter

Mezi hezké kresby patří i vektor Malá tanečnice ke stažení, ilustrace Králík ve vejci ke stažení nebo klipart Air force one ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty k použití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.