Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Růžová srdíčka, Láska nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Růžová srdíčka zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Růžová srdíčka. Stahujte klipart Růžová srdíčka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová srdíčka zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Růžová srdíčka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová srdíčka ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1269
1280x1015
800x634
500x396
160x127

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 575 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Růžová srdíčka je v kategorii Vektorové kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Bandura zdarma Podívejte se i na ilustrace Voják ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Mapa Asie ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, svg, grafika, Růžová srdíčka, obrázek, free, ilustrace, vektorový obrázek, Růžová srdíčka, Láska, download, kliparty, klipart, ke stažení, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: office, Adobe Illustrator , Instagram, referáty, plakát, články, openOffice, avatar, Twitter, profilovka, Pinterest, seminární práce, památník, textové dokumenty, profil, kalendář

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Vlkodlak a duch zdarma, vektor Sexy eyes ke stažení nebo obrázek Palec dolů ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.