Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Růžová srdíčka, Láska nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Růžová srdíčka zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Růžová srdíčka. Stahujte klipart Růžová srdíčka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová srdíčka zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Růžová srdíčka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová srdíčka ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1269
1280x1015
800x634
500x396
160x127

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 575 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Růžová srdíčka je v kategorii Ilustrační kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Lesní roh ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Rybička zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Čaj ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, svg, Růžová srdíčka, obrázek, ilustrace, Láska, cliparts, vektor, kliparty, Růžová srdíčka, ilustrační obrázek, grafika, klipart, download, free

Doporučené použití klipartu: office, dokumenty, dokument, PowerPoint, textové dokumenty, Adobe Illustrator , kalendář, seminární práce, Twitter, openOffice, blog, Pinterest, profilovka, Instagram, Facebook, památník

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Bumerang ke stáhnutí, vektor Smajlík panda zdarma nebo obrázek Šupléra ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.