Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Růžová srdíčka, Láska nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Růžová srdíčka zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Růžová srdíčka. Stahujte klipart Růžová srdíčka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová srdíčka zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Růžová srdíčka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová srdíčka ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1269
1280x1015
800x634
500x396
160x127

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 575 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Růžová srdíčka je v kategorii Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Fialová kraslice ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Vlkodlak a duch zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Citroen H ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Láska, vektor, cliparts, ke stáhnutí, klipart, Růžová srdíčka, vektorový obrázek, Růžová srdíčka, download, kliparty, free, ilustrační obrázek, ke stažení, zdarma

Doporučené použití klipartu: články, dokument, referáty, Facebook, textové dokumenty, Pinterest, corelDraw, prezentace, webové stránky, fotokniha, plakát, profil, kalendář, inkscape, dokumenty, časopis

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Panda se srdíčkem ke stáhnutí, klipart Mapa Chorvatska zdarma nebo ilustrace Zamilovaný drak ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.