Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Růžová srdíčka (Láska) zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Růžová srdíčka zadarmo ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Růžová srdíčka. Klipart Růžová srdíčka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Růžová srdíčka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová srdíčka zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Růžová srdíčka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová srdíčka ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1269
1280x1015
800x634
500x396
160x127

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 575 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný Růžová srdíčka s rodinou a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Vektorový klipart Růžová srdíčka je v kategorii Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Alamosauři ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart DVD přehrávač zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Zebra ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Růžová srdíčka, Růžová srdíčka, vektorový obrázek, ke stáhnutí, zdarma, obrázek, vektor, ilustrace, download, Láska, cliparts, grafika, klipart, ilustrační obrázek, free

Doporučené použití klipartu: oznámení, blog, deníček, koláž, plakát, Twitter, diář, dokumenty, Adobe Illustrator, logo, textové dokumenty, vizitky, Instagram, manuály, web, Pinterest, word

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Zlověstný smajlík ke stáhnutí, ilustrace Rogalo ke stáhnutí nebo vektor Stříbrný veterán zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.