Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Lupa, Přístroje nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lupa zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Lupa. Vektorová ilustrace Lupa je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Lupa? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lupa zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Lupa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lupa ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

360x1600
288x1280
180x800
113x500
36x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 14 207 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rg1024

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Lupa je v sekci Ilustrační obrázky přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zlaté G ke stažení Podívejte se i na ilustrace TEXT soubor ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Krabice s dárkem zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Přístroje, cliparts, ke stažení, obrázek, kliparty, zdarma, ilustrační obrázek, grafika, free, Lupa, vektorový obrázek, svg, klipart, Lupa, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Facebook, prezentace, web, blog, textové dokumenty, openOffice, word, dokument, office, pozvánky, referáty, Twitter, avatar, plakáty, dokumenty, články

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Okarína ke stažení, vektor Černý kořen ke stáhnutí nebo obrázek Vánoční přáníčko zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.