Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Lupa (Přístroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lupa zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Lupa. Klipart Lupa je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Lupa lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lupa zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Lupa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lupa ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

360x1600
288x1280
180x800
113x500
36x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 207 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: rg1024

Tento obrázek s názvem (Lupa) můžete sdílet s dalšími osobami na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Lupa se nachází v sekci Ilustrační kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kraken ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Růžová kraslice ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Sada emotikonů ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, klipart, ilustrační obrázek, zdarma, cliparts, Přístroje, download, ke stáhnutí, Lupa, Lupa, kliparty, svg, ke stažení, vektor, free

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, časopis, brožury, profilovka, video, manuály, články, vstupenky, prospekty, inkscape, tiskoviny, katalog, prezentace, seminární práce, Twitter, eshop, blog

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek, klipart Menora ke stažení, ilustrace Palička ke stažení nebo vektorový obrázek Malé písmeno P ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku najdete také tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.