Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Suši, Jídlo nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Suši zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Suši. Pakliže si chcete obrázek Suši stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Suši zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Suši ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Suši ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1152
1280x922
800x576
500x360
160x115

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 197 391 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Suši se nachází v sekci Vektorové kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Sněžení ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Naštvaná žena zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Fialová kraslice ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Suši, Jídlo, ilustrační obrázek, vektor, grafika, Suši, ke stažení, ilustrace, ke stáhnutí, svg, cliparts, kliparty, klipart, download, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: plakát, časopis, škola, Facebook, pozvánky, textové dokumenty, corelDraw, referáty, dokumenty, plakáty, kalendář, web, profilovka, webové stránky, Adobe Illustrator , dokument

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Servírka ke stáhnutí, obrázek Velbloud dvouhrbý zdarma nebo klipart Adam a Eva ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.