Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Suši (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Suši zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Suši. Klipart Suši je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Suši zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Suši ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Suši ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1152
1280x922
800x576
500x360
160x115

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 197 391 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný Suši s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Suši se nachází v kategorii Kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Smajlík Kyborg ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Bhútánu zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek 7Z ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Jídlo, vektor, obrázek, vektorový obrázek, free, Suši, klipart, zdarma, ke stáhnutí, ke stažení, download, ilustrace, ilustrační obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: avatar, Pinterest, fotokniha, seminární práce, profil, eshop, word, plakát, web, wordpress, dokument, video, pozvánky, etikety, škola, inkscape

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Jahoda ke stáhnutí, obrázek, klipart Špenát zdarma nebo vektorový klipart Velikonoční přáníčko zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.