Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Novoročenka 2021 (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Novoročenka 2021 zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Novoročenka 2021. Klipart Novoročenka 2021 je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Novoročenka 2021? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru. Zkuste také další novoročenku PF 2021, obrázkové PF 2021 nebo textové přání - PF 2021.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Novoročenka 2021 zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Novoročenka 2021 ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Novoročenka 2021 ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 872 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Superia.cz

Sdílejte obrázek, klipart Novoročenka 2021 s přáteli a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Novoročenka 2021 je v sekci Vektorové kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kristus na kříži ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Databáze ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Ledňáček biacký zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Novoročenka 2021, grafika, Novoročenka 2021, obrázek, zdarma, cliparts, kliparty, free, Vánoce, ilustrace, ke stažení, svg, vektorový obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: word, pozvánky, profil, památník, textové dokumenty, video, openOffice, plakát, PowerPoint, časopis, Adobe Illustrator, webové stránky, eshop, etikety, dokument, fotokniha

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Elvis Presley zdarma, vektor Červené T ke stáhnutí nebo obrázek Plavec ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.