Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hruškovice, Nápoje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hruškovice zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Hruškovice. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Hruškovice ve formátu SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hruškovice zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hruškovice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hruškovice ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1067x1600
853x1280
533x800
333x500
106x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 999 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Hruškovice je v kategorii Kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Hodina duchů zdarma Podívejte se i na obrázek Kuřátka s vejci ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Hasič ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, klipart, zdarma, download, free, ilustrační obrázek, svg, obrázek, vektorový obrázek, Hruškovice, vektor, Hruškovice, cliparts, Nápoje, grafika

Doporučené použití klipartu: plakáty, webové stránky, fotokniha, dokumenty, office, inkscape, avatar, články, pozvánky, Adobe Illustrator , PowerPoint, openOffice, profil, plakát, corelDraw, škola

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Cílý autobus zdarma, klipart Bambus ke stažení nebo ilustrace Santa Klaus ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzem v ČR.