Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Hruškovice (Nápoje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hruškovice zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Hruškovice. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Hruškovice lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hruškovice zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Hruškovice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hruškovice ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1067x1600
853x1280
533x800
333x500
106x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 38 999 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: nicubunu

Potěší nás, pokud budete tento klipart Hruškovice sdílet s jinými lidmi na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Klipart Hruškovice se nachází v sekci Ilustrační kliparty nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Země ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Digitální znak K ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Dům v plamenech zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Nápoje, svg, grafika, vektorový obrázek, kliparty, download, ke stažení, ilustrace, klipart, free, vektor, Hruškovice, Hruškovice, ilustrační obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, dokumenty, avatar, blog, Adobe Illustrator, Facebook, video, fotokniha, kalendář, prezentace, etikety, referáty, inkscape, články, web, diář

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek, klipart Dárek se stuhou zdarma, vektorový obrázek Velikonoční blahopřání ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Zlatá medúza ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzem v ČR.