Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Hruškovice (Nápoje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hruškovice zdarma ke stažení

Hruškovice je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Hruškovice je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hruškovice zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Klipart Hruškovice ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hruškovice ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1067x1600
853x1280
533x800
333x500
106x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 999 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: nicubunu

Sdílejte klipart nazvaný Hruškovice s přáteli a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Hruškovice je v kategorii Obrázky nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Karafiáty ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Nanuk zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Červená květina ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, klipart, Nápoje, Hruškovice, ke stažení, ke stáhnutí, svg, download, grafika, obrázek, free, cliparts, zdarma, ilustrace, vektor

Doporučené použití klipartu: wordpress, Twitter, fotokniha, Adobe Illustrator, profilovka, dokument, word, video, kalendář, plakát, inkscape, památník, office, škola, openOffice, Instagram

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Kyselé okurky ke stáhnutí, obrázek Lev Nikolajevič Tolstoj zdarma nebo vektor Páčidlo zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzem v ČR.