Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Párek v rohlíku, Jídlo zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Párek v rohlíku zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Párek v rohlíku. Klipart Párek v rohlíku je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Párek v rohlíku zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Párek v rohlíku ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Párek v rohlíku ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x971
1280x777
800x486
500x304
160x97

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 57 615 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Kamil Bartos / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Párek v rohlíku je v sekci Obrázky, kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Modré srdce ke stažení Podívejte se i na obrázek Jezevec ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor List zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, svg, download, Jídlo, ilustrační obrázek, kliparty, vektorový obrázek, obrázek, klipart, vektor, ke stáhnutí, Párek v rohlíku, ke stažení, grafika, Párek v rohlíku

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, office, PowerPoint, Adobe Illustrator , inkscape, seminární práce, Instagram, Facebook, pozvánky, word, profil, openOffice, fotokniha, dokumenty, články, škola

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Alan Turing ke stažení, klipart Lano ke stáhnutí nebo ilustrace Popcorn zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.