Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Párek v rohlíku (Jídlo) zadarmo

Obrázek, klipart Párek v rohlíku zadarmo

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Párek v rohlíku. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Párek v rohlíku nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Párek v rohlíku zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Párek v rohlíku ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Párek v rohlíku ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x971
1280x777
800x486
500x304
160x97

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 57 615 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Kamil Bartos / Machovka

Obrázek, klipart pojmenovaný Párek v rohlíku můžete sdílet s přáteli a kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Vektorový obrázek Párek v rohlíku patří do sekce Vektorové kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Smajlík panda ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dětský vláček ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Mapa Dánska zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, kliparty, cliparts, ke stáhnutí, Párek v rohlíku, Jídlo, free, vektorový obrázek, vektor, download, grafika, Párek v rohlíku, ilustrační obrázek, ke stažení, svg

Doporučené použití klipartu: office, textové dokumenty, seminární práce, corelDraw, památník, eshop, články, dokument, openOffice, katalog, Zoner Callisto, inkscape, Facebook, oznámení, video, koláž, tiskoviny

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Injekční stříkačka zdarma, vektor Myška ke stáhnutí nebo obrázek Zajíc ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.