Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dýně pirát, Halloween pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dýně pirát zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Dýně pirát. Vektorová ilustrace Dýně pirát je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně pirát zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Dýně pirát ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně pirát ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 687 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Dýně pirát patří do sekce Ilustrační obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Šampaňské zdarma Podívejte se i na klipart Mrkev ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek VW Kombi ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, cliparts, obrázek, vektorový obrázek, ke stažení, ilustrační obrázek, zdarma, klipart, download, free, Dýně pirát, Dýně pirát, vektor, grafika, kliparty

Doporučené použití klipartu: profilovka, památník, prezentace, openOffice, profil, web, časopis, blog, dokument, Instagram, Twitter, články, pozvánky, plakáty, office, fotokniha

Mezi hezké kresby patří i klipart Dopravní nehoda zdarma, ilustrace Jestřáb ke stažení nebo vektor Otevřená Eppendorfova zkumavka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.