Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dýně pirát (Halloween) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dýně pirát zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Dýně pirát. Stahujte klipart Dýně pirát v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Zamlouvá se vám obrázek Dýně pirát? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně pirát zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dýně pirát ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně pirát ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 687 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: nicubunu

Zaujal vás náš klipart Dýně pirát? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Klipart Dýně pirát se nachází v sekci Ilustrační obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Samonavíjecí metr ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sova zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Santa špekoun ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Halloween, ilustrace, vektor, vektorový obrázek, Dýně pirát, download, klipart, ilustrační obrázek, ke stažení, kliparty, svg, ke stáhnutí, zdarma, grafika

Doporučené použití klipartu: dokumenty, avatar, Twitter, Adobe Illustrator, webové stránky, web, fotokniha, blog, články, word, diář, Facebook, wordpress, video, profil, etikety

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Kontejner ke stáhnutí, klipart Bělorusko zdarma nebo ilustrace Poutník s křížem zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.