Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dýně pirát, Halloween pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dýně pirát zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Dýně pirát. Kreslená ilustrace Dýně pirát je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Dýně pirát? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně pirát zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dýně pirát ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně pirát ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 687 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Dýně pirát je v kategorii Ilustrační kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Klobása v housce ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Mrakodrap zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Panda ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektor, klipart, cliparts, zdarma, Halloween, Dýně pirát, ilustrace, vektorový obrázek, free, ilustrační obrázek, grafika, Dýně pirát, obrázek, download

Doporučené použití klipartu: web, corelDraw, fotokniha, dokumenty, Pinterest, škola, časopis, prezentace, office, blog, Facebook, plakáty, kalendář, profilovka, profil, avatar

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Pohár se zmrzlinou ke stáhnutí, vektor Zvoneček zdarma nebo obrázek Zelené srdce ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.