Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Dýně pirát (Halloween) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dýně pirát zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Dýně pirát. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Dýně pirát nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně pirát zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dýně pirát ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně pirát ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 687 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: nicubunu

Obrázek, klipart pojmenovaný Dýně pirát můžete sdílet s rodinou a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový klipart Dýně pirát je v kategorii Vektorové obrázky halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Hasičské auto ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Filipíny ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Charlie Chaplin zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Dýně pirát, ke stáhnutí, Halloween, zdarma, svg, download, Dýně pirát, kliparty, ilustrační obrázek, free, cliparts, ke stažení, grafika, obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, seminární práce, textové dokumenty, inkscape, corelDraw, openOffice, video, deníček, katalog, vizitky, Instagram, tiskoviny, vstupenky, word, blog, Twitter, Facebook

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart Červené L zdarma, obrázek, klipart Smutná královna ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Zákaznice ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.