Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Dýně pirát (Halloween) k bezplatnému stažení

Obrázek, klipart Dýně pirát k bezplatnému stažení

Dýně pirát je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorový obrázek Dýně pirát je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně pirát zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Dýně pirát ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně pirát ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 687 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: nicubunu

Sdílejte obrázek, klipart Dýně pirát s přáteli a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Vektorový obrázek Dýně pirát je v sekci Ilustrační obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Rychlovarná konvice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jóga zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Sýr ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Halloween, kliparty, svg, grafika, Dýně pirát, cliparts, klipart, download, free, ke stažení, vektorový obrázek, vektor, Dýně pirát, ilustrace, obrázek

Doporučené použití klipartu: prospekty, word, profil, openOffice, články, video, textové dokumenty, Zoner Callisto, web, magazín, Instagram, fotografie, plakáty, Facebook, eshop, profilovka, PowerPoint

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Štětec ke stáhnutí, obrázek, klipart Smutná královna ke stáhnutí nebo ilustrace Jeptiška zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.