Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Hamburger (Jídlo) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hamburger zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Hamburger. Obrázek Hamburger je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Hamburger? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hamburger zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Hamburger ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hamburger ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1386
1280x1109
800x693
500x433
160x139

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 45 184 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Gerald_G

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Hamburger s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Hamburger patří do sekce Ilustrační kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Dráček ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rozbitá televize ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Papírový stromek ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Hamburger, vektorový obrázek, svg, download, ke stažení, vektor, obrázek, zdarma, Jídlo, klipart, ke stáhnutí, free, grafika, kliparty

Doporučené použití klipartu: profilovka, textové dokumenty, dokumenty, časopis, webové stránky, inkscape, avatar, škola, seminární práce, video, Facebook, office, web, pozvánky, prezentace, eshop

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Brambory ke stažení, vektorový obrázek Digitální číslo 1 ke stažení nebo vektorový obrázek Varhany ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé kliparty najdete také tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.