Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Hamburger (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hamburger zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Hamburger. Stahujte klipart Hamburger v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hamburger zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Hamburger ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hamburger ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1386
1280x1109
800x693
500x433
160x139

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 45 184 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Gerald_G

Potěší nás, pokud budete tento klipart Hamburger sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Hamburger se nachází v kategorii Kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Horské kolo ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Los ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Sportovec zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Hamburger, kliparty, Hamburger, svg, ke stažení, cliparts, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, free, ilustrace, vektor, Jídlo, obrázek, zdarma, grafika

Doporučené použití klipartu: škola, Twitter, dokument, časopis, kalendář, web, fotokniha, corelDraw, wordpress, office, plakáty, video, inkscape, dokumenty, profil, Facebook

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Člověk zdarma, obrázek, klipart Nilský kříž ke stáhnutí nebo vektorový klipart Brusinky ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.