Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Růžový krab, Zvířata do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Růžový krab zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Růžový krab. Pakliže si chcete obrázek Růžový krab stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Růžový krab? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžový krab zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Růžový krab ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžový krab ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1311
1280x1049
800x655
500x410
160x131

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 142 302 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: hotta

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Růžový krab je v sekci Ilustrační kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Molekula kofeinu ke stažení Podívejte se i na obrázek Svatební dort ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Borůvka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Růžový krab, free, vektorový obrázek, svg, Zvířata, cliparts, grafika, klipart, ke stáhnutí, vektor, Růžový krab, download, ke stažení, obrázek

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, office, seminární práce, plakát, avatar, profil, časopis, Adobe Illustrator , Facebook, památník, dokument, škola, dokumenty, Twitter, prezentace, blog

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Oranžová složka ke stažení, klipart Digitální znak T ke stáhnutí nebo ilustrace 2 Euro centy zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.