Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Běžec (Muži) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Běžec zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Běžec. Klipart Běžec je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Běžec zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Běžec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Běžec ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1560
1280x1248
800x780
500x487
160x156

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 23 620 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku:

Líbí se vám klipart Běžec? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Obrázek Běžec je v sekci Ilustrační obrázky muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Severní a Jižní Korea ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Petronas Twin Towers ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Závaží 5 kg zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Běžec, klipart, download, Muži, ke stažení, kliparty, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, free, obrázek, cliparts, grafika, vektor, svg, zdarma

Doporučené použití klipartu: diář, fotokniha, word, kalendář, Instagram, památník, dokumenty, plakáty, web, webové stránky, seminární práce, prezentace, openOffice, Twitter, corelDraw, etikety

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Zákaz trollování zdarma, klipart Šampaňské ke stáhnutí nebo ilustrace Rozesmátá blondýna ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.