Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Běžec (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Běžec zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Běžec. Kreslená ilustrace Běžec je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Běžec lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Běžec zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Běžec ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Běžec ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1560
1280x1248
800x780
500x487
160x156

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 620 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku:

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Běžec s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový klipart Běžec patří do kategorie Obrázky, kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zlatá píšťalka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zamilovaný smajlík zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Houba ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, kliparty, vektorový obrázek, cliparts, Muži, ke stažení, Běžec, free, grafika, ilustrace, ilustrační obrázek, klipart, zdarma, obrázek, download

Doporučené použití klipartu: Facebook, profil, prezentace, památník, eshop, pozvánky, Twitter, referáty, seminární práce, openOffice, PowerPoint, profilovka, wordpress, Instagram, corelDraw, etikety

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Inline bruslařka ke stáhnutí, ilustrace Sportovní auto zdarma nebo klipart Sušenky zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.