Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Běžec (Muži) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Běžec zdarma

Běžec je název dalšího obrázku resp. klipartu. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Běžec zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Běžec ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Běžec ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1560
1280x1248
800x780
500x487
160x156

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 620 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku:

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Běžec s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Klipart Běžec se nachází v sekci Ilustrační kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa Finska ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Masožravka zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Trojbarevná stužka ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, zdarma, grafika, download, klipart, svg, vektor, kliparty, ke stažení, ke stáhnutí, vektorový obrázek, obrázek, ilustrace, Běžec, free

Doporučené použití klipartu: oznámení, prospekty, referáty, tiskoviny, bakalářská práce, památník, fotokniha, vstupenky, koláž, magazín, profilovka, inkscape, Pinterest, office, corelDraw, profil, diář

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek, klipart Sluneční brýle ke stáhnutí, vektorový klipart Hercule Poirot ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Stromeček s dárky zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.