Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Běžec (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Běžec zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Běžec. Kreslená ilustrace Běžec je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Běžec v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Běžec zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Běžec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Běžec ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1560
1280x1248
800x780
500x487
160x156

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 620 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku:

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Běžec s přáteli a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Běžec je v sekci Ilustrační obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Tygr ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Malé písmeno Z ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Stará ježibaba ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Běžec, Muži, kliparty, ke stažení, vektor, obrázek, Běžec, free, ke stáhnutí, zdarma, vektorový obrázek, klipart, grafika, svg, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, prezentace, fotokniha, corelDraw, eshop, Instagram, Pinterest, openOffice, Adobe Illustrator, referáty, plakáty, PowerPoint, diář, web, avatar, profil

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Růžová ozdoba ke stažení, klipart Mitsubishi ke stažení nebo ilustrace Violoncellistka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty najdete také tam.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.