Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Běžec, Muži nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Běžec zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Běžec. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Běžec ve formátu SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Běžec zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Běžec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Běžec ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1560
1280x1248
800x780
500x487
160x156

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 23 620 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Běžec je v sekci Vektorové kliparty muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Schody dolů ke stažení Podívejte se i na ilustrace Kozy ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Vavřínový věnec zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Běžec, vektor, grafika, vektorový obrázek, svg, cliparts, ilustrační obrázek, zdarma, klipart, Běžec, kliparty, ke stáhnutí, obrázek, ke stažení, Muži

Doporučené použití klipartu: plakáty, plakát, corelDraw, seminární práce, Twitter, PowerPoint, referáty, profil, Adobe Illustrator , památník, prezentace, pozvánky, office, fotokniha, kalendář, word

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Pohádková beruška ke stažení, vektor Zkumavka ke stáhnutí nebo obrázek Love zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.