Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Žebřík, Nástroje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Žebřík zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Žebřík. Stahujte klipart Žebřík v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žebřík zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Žebřík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žebřík ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

392x1600
313x1280
196x800
122x500
39x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 25 758 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Žebřík se nachází v kategorii Obrázky nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Rychlé občerstvení ke stažení Podívejte se i na vektor Černý střelec ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Věštkyně zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, kliparty, vektor, grafika, free, ke stažení, ilustrace, obrázek, klipart, ilustrační obrázek, Žebřík, ke stáhnutí, svg, Nástroje, download

Doporučené použití klipartu: prezentace, škola, Instagram, word, Pinterest, corelDraw, referáty, památník, avatar, textové dokumenty, web, profilovka, dokumenty, openOffice, články, fotokniha

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Madagaskar ke stažení, obrázek Lev ke stáhnutí nebo klipart Medvěd zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.