Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Strašidelný dům (Halloween) zadarmo

Obrázek, klipart Strašidelný dům zadarmo

Netradiční ilustrační vektor s názvem Strašidelný dům. Klipart Strašidelný dům je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strašidelný dům zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Strašidelný dům ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strašidelný dům ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1302
1280x1041
800x651
500x407
160x130

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 57 576 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: DCook

Obrázek, klipart pojmenovaný Strašidelný dům můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Strašidelný dům patří do kategorie Obrázky, kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Saxofon ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Šipka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Koloběžka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Halloween, Strašidelný dům, ke stažení, obrázek, svg, ke stáhnutí, download, vektor, Strašidelný dům, klipart, ilustrační obrázek, free, zdarma, grafika, cliparts

Doporučené použití klipartu: deníček, referáty, památník, kalendář, profilovka, pozvánky, blog, vizitky, plakáty, openOffice, Adobe Illustrator, brožury, diplomová práce, Facebook, inkscape, fotokniha, logo

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Potápěč zdarma, obrázek, klipart Mojžíš zdarma nebo klipart Kozorožec ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.