Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Strašidelný dům, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Strašidelný dům zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Strašidelný dům. Obrázek Strašidelný dům je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Strašidelný dům v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strašidelný dům zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Strašidelný dům ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strašidelný dům ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1302
1280x1041
800x651
500x407
160x130

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 57 576 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: DCook

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Strašidelný dům patří do sekce Obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Modrá ozdoba zdarma Podívejte se i na klipart Satelit ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Okarína Xun ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stažení, grafika, free, Halloween, svg, klipart, download, obrázek, kliparty, Strašidelný dům, zdarma, Strašidelný dům, ilustrace, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: plakáty, PowerPoint, škola, corelDraw, web, referáty, památník, avatar, Facebook, Adobe Illustrator , fotokniha, inkscape, openOffice, word, Instagram, Pinterest

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Kolumbie zdarma, ilustrace Kaštan ke stažení nebo vektor Dýně halloween ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.