Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Strašidelný dům, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Strašidelný dům zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Strašidelný dům. Vektorová ilustrace Strašidelný dům je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Strašidelný dům? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strašidelný dům zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Strašidelný dům ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strašidelný dům ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1302
1280x1041
800x651
500x407
160x130

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 57 576 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: DCook

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Strašidelný dům je v kategorii Obrázky, kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Santa upír ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Slepá spravedlnost zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Surfař ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, ilustrace, klipart, ke stáhnutí, Strašidelný dům, svg, Halloween, vektor, zdarma, Strašidelný dům, download, vektorový obrázek, kliparty, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: openOffice, web, profilovka, fotokniha, webové stránky, časopis, plakát, články, škola, Adobe Illustrator , Facebook, corelDraw, seminární práce, památník, Instagram, office

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Kolečko ke stáhnutí, klipart Růžičková kapusta zdarma nebo ilustrace Kazoo ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.