Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Strašidelný dům (Halloween) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Strašidelný dům zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Strašidelný dům. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Strašidelný dům. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strašidelný dům zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Strašidelný dům ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strašidelný dům ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1302
1280x1041
800x651
500x407
160x130

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 57 576 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: DCook

Sdílejte klipart nazvaný Strašidelný dům s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Obrázek Strašidelný dům je v sekci Ilustrační obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Kreslený sněhulák ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kormidlo zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Fontána ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, svg, kliparty, vektorový obrázek, klipart, zdarma, Strašidelný dům, ilustrační obrázek, obrázek, grafika, free, ilustrace, cliparts, Strašidelný dům, ke stažení

Doporučené použití klipartu: video, profil, fotokniha, inkscape, články, škola, dokument, Twitter, eshop, Instagram, profilovka, referáty, dokumenty, seminární práce, etikety, plakáty

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Zátiší s květinou ke stáhnutí, klipart Digitální číslo 3 zdarma nebo ilustrace Hotové jídlo zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.